Bosco uvjerljivom pobjedom u Šibeniku zaključio prvi krug JKL

U Sportskoj dvorani Baldekin sastali su se Šibenka i Bosco (deveto kolo Jedinstvene kadetske košarkaške lige i ujedno završetak prvog dijela natjecanja). Uvjerljiva pobjeda i nova dva boda pripala su nama (59:85).

Nakon prve četvrtine domaćin je vodio +4 (21:17), ali na odmor otišli smo sa 12 poena prednosti (29:41). U nastavku riješili smo pitanje pobjednika i upisali drugu uzastopnu pobjedu (Stoja, Šibenka).

Naš najbolji igrač bio je Marat Kos sa 32 ubačaja.

Statistika se može pronaći na poveznici.

Nakon devet odigranih susreta imamo 6 pobjeda i 3 poraza (15 bodova). Već sutra gostujemo u Zadru kod Sonik Puntamike (deseto kolo i otvaranje drugog kruga sezone). Ogled se igra u dvorani Jazine, a početak je u 14 sati. Pobjedom bismo imali 2-0 u pobjedama s obzirom da smo u prvoj utakmici u Zagrebu slavili 68:61.