Univers Bosco poražen kod kuće od Zrinjevca 1937

Univers Bosco je u Sportskoj dvorani Boško Božić-Pepsi bio domaćin Zrinjevcu 1937 (18. kolo Druge muške košarkaške lige Centar). Pobjeda i dva boda otišla su na stranu protivnika (78:85).

Nakon prve četvrtine imali smo devet koševa zaostatka (17:26). Drugu četvrtinu odigrali smo bolje i na odmor otišli sa samo -1 (41:42). Nastavak susreta pripao je gostima, koji su zasluženo slavili.

Istaknuo se Damir Mijić, koji je postigao 21 koš.

Mislim da je nastup i umor naših juniora za seniorsku momčad protiv Samobora uzelo danak. Jednostavno nam nije išlo i Zrinjevac je zasluženo pobijedio. Nadam se da ćemo se do Zapada što prije rekuperirati i da ćemo ovu utakmicu što prije zaboraviti jer ovakav ulazak ne smijemo više ponavljati,

izjavio je trener Univers Bosca Petar Babić.

Univers Bosco je na 5 pobjeda i 13 poraza te 23 osvojena boda. Novo prvenstveno iskušenje je gostovanje kod Zapada (19. kolo). Odigrat će se u Košarkaškom centru Dražen Petrović, a termin bude poznat naknadno.