Kadeti Bosca poraženi od Zadra u JKL

Bosco je dočekao Zadar u okviru osmog kola Jedinstvene kadetske košarkaške lige. Odigrano je u Sportskoj dvorani Boško Božić-Pepsi, a slavlje je otišlo na suparničku stranu (81:93).

Poslije prvih deset minuta imali smo vodstvo od +1 (26:25). Drugu četvrtinu gosti su dobili 32:15 tako da se na odmor otišlo sa rezultatom 41:57. Nastavak ogleda bio je samo formalnost u rezultatskom smislu, što znači da su igrači trenera Pavela Sovulja upisali drugi uzastopni poraz (Cibona, Zadar).

Naš najbolji strijelac bio je Marat Kos sa 27 poena.

Prije svega, čestitam dečkima na odličnoj partiji. Ostaje žal za drugom četvrtinom u kojoj smo primili 32 koša i odlična momčad kao što je Zadar više nije dala prostor da se vratimo. U drugom poluvremenu čak smo bili u egalu, a tri-četiri minute prije kraja utakmice uspjeli smo doći ispod deset koševa razlike. Međutim, nije bilo energije ni snage da prelomimo na svoju stranu. Čestitam Zadru na pobjedi,

istaknuo je trener Bosca Pavel Sovulj.

Statistika se može vidjeti na poveznici.

U poretku Bosco se nalazi na petom mjestu sa omjerom 4-3 i 11 bodova. U zaostaloj utakmici četvrtog kola dočekuje Stoju iz Pule. Odigrat će se u srijedu, 9. ožujka u Sportskoj dvorani Boško Božić-Pepsi s početkom u 16 sati i 15 minuta.