U Dubravi prekinuli smo niz od četiri uzastopne pobjede

U Sportskoj dvorani Dubrava sastali su se Dubrava i Bosco (11. kolo Prve juniorske košarkaške lige). Pobjeda nakon produžetka pripala je protivničkom sastavu (74:70).

Nakon prve četvrtine gubili smo šest koševa razlike (17:11), da bi na odmor otišli sa devet poena zaostatka (34:25). S rezultatom 47:41 za domaćina ušlo se u posljednjih deset minuta. Dvije minute prije kraja ogleda suparnik je imao +7 (58:51), a kod rezultata 59:56 naš igrač Damjan Škoro pogodio je tricu za produžetak (59:59). U produžetku vodili smo 70:67, ali domaći sastav je serijom 7:0 došao do slavlja. Ovim porazom prekinuli smo niz od četiri pobjede zaredom (Cibona, Gorica, Hermes Analitica, Medveščak). Međutim, protiv Dubrave imamo bolji međusobni rezultatski omjer iako je 1-1 u pobjedama s obzirom na uvjerljivu pobjedu u prvoj međusobnoj utakmici (89:63).

Naš prvi strijelac bio je Andrej Matić sa 20 ubačaja.

Znali smo da će gostovanje u Dubravi biti teško, pogotovo jer je Dubrava pobijedila Cedevitu Junior u produžetku. Na kraju sreća je otišla na stranu Dubrave, ali čestitam dečkima na trudu,

rekao je trener Bosca Petar Babić.

U poretku Bosco je ostao na trećem mjestu sa omjerom 7-3 i 17 bodova. U sljedećem, 12. kolu ugostit će posljednjeplasiranu Goricu. Odigrat će se u nedjelju, 13. ožujka u Sportskoj dvorani Boško Božić-Pepsi s početkom u 16 sati i 30 minuta.