Peta pobjeda u Jedinstvenoj kadetskoj ligi

U Sportskoj dvorani Boško Božić-Pepsi sučelili su se Bosco i Stoja iz Pule (zaostala utakmica četvrtog kola Jedinstvene kadetske košarkaške lige). Pobjeda i dva boda pripala su nama (86:78).

Poslije prvih deset minuta gosti su vodili +4 (17:21), ali na odmor otišli smo sa osam koševa razlike (45:37). U nastavku riješili smo pitanje pobjednika i prekinuli niz od dva poraza zaredom (Cibona, Zadar).

Ivor Vušak sa 24 poena bio je najbolji što se strijelaca tiče.

Neki igrači su nam nedostajali, a neki su igrali pod temperaturom. Unatoč velikoj borbi, najvažnije je da smo pobijedili i osvojili dva boda,

kazao je trener Bosca Pavel Sovulj.

Statistika se može vidjeti na poveznici.

U poretku Bosco se popeo na četvrto mjesto sa omjerom 5-3 i 13 bodova. U idućem, devetom kolu (posljednjem u prvom krugu natjecanja) gostuje kod Šibenke. Odigrat će se u subotu, 12. ožujka u Sportskoj dvorani Baldekin s početkom u 14 sati.