Protiv Dinama nismo uspjeli matematički potvrditi treće mjesto

Bosco je gostovao kod Dinama u susretu 13. kolu Prve juniorske košarkaške lige. Odigrano je u Sportskoj dvorani Osnovne škole Rudeš, a slavlje je pripalo protivničkom sastavu (61:55).

Poslije prvih deset minuta vodili smo +1 (13:14), a na odmor otišli sa deset koševa razlike (27:37). Treću četvrtinu suparnik je dobio 19:7 tako da se u zadnjih deset minuta ušlo sa rezultatom 46:44. Pitanje pobjednika odlučeno je u posljednjoj dionici gdje ipak nismo uspjeli napraviti rezultatski preokret i doći do pobjede, koja bi matematički osigurala treću poziciju.

Naš prvi strijelac bio je Andrej Matić sa 19 poena.

U poretku Bosco je i dalje treći sa omjerom 8-5 (21 bod). U ponedjeljak, 28. ožujka dočekuje Cibonu (posljednje, 14. kolo). Odigrat će se u Sportskoj dvorani Boško Božić-Pepsi s početkom u 16 sati i 30 minuta.