Pobjedom protiv Omiša zadržali smo drugu poziciju u poretku

U Sportskoj dvorani Ribnjak odigrana je posljednja utakmica osmog kola Prve muške košarkaške lige za prvaka između Omiš Čagalj Toursa i Bosca. Pobjeda i dva boda pripala su nama (56:70).

Prvu četvrtinu dobili smo pola koša razlike (11:12), da bi na odmor otišli sa četiri poena prednosti (26:30). Pitanje pobjednika odlučeno je u posljednjoj četvrtini, a vrijedi spomenuti kako smo u samo tjedan dana upisali drugu uzastopnu pobjedu (Dinamo, Omiš Čagalj Tours).

Naš najefikasniji strijelac bio je kapetan Luka Katura sa 22 ubačaja.

Mislim da smo jako loše ušli u utakmicu, bez koncentracije i obrane koju inače imamo. U drugom poluvremenu ušli smo bolje i sa obranom napravili rezultatsku razliku,

kratko je izjavio igrač Bosca Luka Babić.

Statistika se može pogledati na poveznici, dok je snimka dostupna na:

U poretku ostali smo na drugom mjestu sa omjerom 22-8 (52 boda). U nedjelju, 1. svibnja slijedi nam novo gostovanje – ovoga puta kod susjedne Hermes Analitice (deveto kolo). Igra se u Košarkaškom centru Dražen Petrović s početkom u 16 sati.

Bosco, bravo i sretno u borbi za doigravanje!