Omiš Čagalj Tours – Bosco Zagreb

Sažetak

Prva muška liga za prvaka 2021./22.

SD RibnjakSportska dvorana, Četvrt Ribnjak, Omiš, Grad Omiš, Split-Dalmatia County, 21310, Croatia
(8. kolo)
KK Omiš Čagalj Tours
KK Bosco Zagreb
56 - 70
Konačni rezultat
Momčad1234T
KK Omiš Čagalj Tours1115171356
KK Bosco Zagreb1218241670
REB
41
AST
15
STL
8
BLK
2
PF
14
47
REB
26
AST
11
STL
3
BLK
15
PF
Statistika
31.3%
Field goal percentage
28.6%
3-point percentage
80.0%
Free throw percentage
53.3%
Field goal percentage
23.8%
3-point percentage
70.0%
Free throw percentage

Rezultati

Momčad1234T
KK Omiš Čagalj Tours1115171356
KK Bosco Zagreb1218241670

KK Omiš Čagalj Tours

Pozicija PTS FGM FGA FG% 3PM 3PA 3P% FTM FTA FT% OFF DEF REB AST TO STL BLK PF
 5615480621081001229015198214

KK Bosco Zagreb

# Igrač Pozicija PTS FGM FGA FG% 3PM 3PA 3P% FTM FTA FT% OFF DEF REB AST TO STL BLK PF
5Dario Kuzmanovićbek šuter422100.0020.0020.012332301
7Luka Katuranisko krilo224580.04850.022100.015631201
9Petar Babićorganizator igre42450.0000000055116211
13Luka Babićnisko krilo94666.7020.011100.003320004
19Ante Krapićcentar63650.0010.0010.016723203
4Andrej Matićnisko krilo21616.7020.000022433110
8Leon Šljivarićnisko krilo62540.0020.022100.020201002
15Ante Čovićkrilni centar000000000010100010
 Ukupno 70244552.952123.571062.5103731261911315

Vrijeme i lokacija

Datum Vrijeme Liga Sezona Kolo Trajanje
25. travnja 2022. 19:00 Prva muška liga za prvaka 2021./22. 8. kolo 40'

Dvorana

SD Ribnjak

Sportska dvorana, Četvrt Ribnjak, Omiš, Grad Omiš, Split-Dalmatia County, 21310, Croatia