Juniori Bosca uvjerljivi protiv Gorice

U 12. kolu Prve juniorske košarkaške lige Bosco je u Sportskoj dvorani Boško Božić-Pepsi ugostio Goricu. Uvjerljiva pobjeda pripala je igračima trenera Petra Babića (94:46).

Pitanje pobjednika riješeno je već u prvoj četvrtini (vodili smo 23:4). Na odmor otišli smo sa +29 (44:15). Nastavak je bio samo odrađivanje posla u rezultatskom smislu.

Naš prvi strijelac bio je Andrej Matić, koji je ostvario 21 ubačaj.

Dečkima ponovno čestitam na zalaganju jer u prvoj četvrtini primili smo samo četiri koša. Sve ostalo bilo je rutinski odrađeno i zadovoljan sam što sam igračima iz kadetske momčadi dao veću minutažu. Drago mi je što sam odmorio neke igrače pošto nas dosta nedostaje s obzirom na ozljede i bolesti. Što se Cedevite tiče, bit će jako teška utakmica. Pobjedom bi mogli napasti bolju poziciju za doigravanje,

izjavio je trener Bosca Petar Babić.

U poretku Bosco je i dalje treći sa omjerom 8-3 te 19 bodova. Već u srijedu, 16. ožujka bit će domaćin Cedeviti Junior(zaostala utakmica devetog kola). Igra se u Sportskoj dvorani Boško Božić-Pepsi s početkom u 16 sati i 15 minuta. Pobjedom bi matematički završio među prve tri momčadi uoči plasmana na Prvenstvo Hrvatske.

Bosco, bravo i sretno protiv Cedevite Junior!