Kadeti Bosca rezultatski nadigrali i uvjerljivo pobijedili Vrijednosnice Osijek

Bosco je u Sportskoj dvorani Boško Božić-Pepsi ugostio Vrijednosnice Osijek u okviru trećeg kola Jedinstvene kadetske košarkaške lige. Igrači trenera Pavela Sovulja slavili su sa čak 35 koševa razlike (86:51).

Nakon prvog poluvremena imali smo 12 poena prednosti (45:33), a pitanje pobjednika riješili u trećoj četvrtini koju smo dobili 18:2.

Naš najbolji pojedinac bio je Marat Kos sa 20 ubačaja.

Utakmica je u rezultatskom smislu takva kakva jest. Priznajem da smo dosta lagano pobijedili, ali problem je bila druga četvrtina u kojoj se dogodio naš pad koncentracije i serija 15:2 čime smo Vrijednosnice Osijek bez potrebe vratili u egal nakon što početkom druge četvrtine odemo na +16. Naši igrači su očito premladi, ali treću četvrtinu odigrali smo fantastično jer više od devet minuta nismo primili koš čime je utakmica otišla na našu stranu,

naglasio je trener Bosca Pavel Sovulj.

Statistiku možete pronaći na poveznici.

U idućem, četvrtom kolu ponovno smo domaćini – u goste nam dolazi Stoja iz Pule. Odigrat će se u subotu, 5. veljače u Domu košarke Cedevita. Početak je u 17 sati.