Ovu nedjeljnu večer gosti smo u susjednoj Gorici

U 15. kolu HT Premijer lige Bosco gostuje kod KK Gorice, trenutno posljednjeplasirane ekipe u ligi.

Ove sezone na Trnskom susreli su se isti protivnici, a utakmica je završila slavljem Bosca u tijesnoj završnici, pobjeda sa 4 koša razlike (unatoč tome što su poluvrijeme završili s +11). Gorica je u zadnjih nekoliko utakmica također igrala rezultatski tijesno, a poraze je doživjela u zadnjim minutama ili produžetcima.

Negativan niz Bosco je prekinuo u srijedu dok Gorica to želi upravo u ovoj utakmici.  Sve ovo upućuje na jedan težak dvoboj do samog kraja.

Andrej Matić

Oni su dosta iskusna ekipa, predvođena višegodišnjima premijerligaškim igračima Uljarevićem, Baturom i Jelenkovićem.

Bosco je u zadnjim utakmicama pokazao snagu svojih mladih igrača , trener Tomas dobro zna izbalansirati ekipu kombinirajući iskustvo P. Babića, Primorca i Krapića, te energiju mlađeg dijela ekipe. Treba spomenuti kako su  Marko Jurič i Luka Krajnović dio najbolje petorke 14. kola.

Nakon pobjede nad KK Dinamom Bosco je na omjeru 4:10 dok je Gorica na 2:12 (zadnju pobjedu Gorica je ostvarila također protiv KK Dinama, 10. kolo)

Mi smo dobili novu dozu energije nakon pobjede nad Dinamom, za koji smo se jako dobro pripremili

Nakon izvrsne utakmice pred domaćom publikom, u kojoj je se Bosco pokazao svoju snagu  (skoncentrirani na svoju igru mogu protivniku zadat probleme), aktivno se pripremaju za nedjeljnji okršaj.

Ekipa ne posustaje, uvježbavamo napad i očekujemo pobjedu u Gorici

Momčad Bosca nastupi će u punom sastavu ( kako smo već pisali Luka Katura zbog ozljede ne igra do daljnjeg).
Marko Jurič koji je ozlijeđen napustio prošlu utakmicu dobro se osjeća, trenirao je s ekipom i spreman je za dvoboj.

Utakmica se održava u nedjelju 15.01.2023. u 18:00, u sportskoj dvorani Velika Gorica uz prijenos na HKS TV-u.

Našim dečkima želimo da nastave sa sjajnim rezultatima!