Univers Bosco momčad

Zapad produžio negativan niz Univers Bosca

U Sportskoj dvorani Boško Božić-Pepsi odigran je dvoboj osmog kola Druge muške košarkaške lige Centar u kojem su se sastali Univers Bosco i Zapad. Pobjeda je pripala protivničkoj momčadi (62:77).

Poslije prvog poluvremena bili smo na pet koševa zaostatka (38:43). U zadnjih deset minuta ušlo se sa rezultatom 62:55 za goste. Posljednja četvrtina donijela je rješenje što se pobjednika tiče.

Naši najbolji igrači bili su Leon Šljivarić sa 15 koševa i Marat Kos sa 14 poena.

Univers Bosco zabilježio je šesti poraz zaredom i nalazi se na pretposljednjem, 11. mjestu sa omjerom 1-7 i 9 osvojenih bodova. U idućem, devetom kolu gostuje kod Rudeš Bulldogsa. Ogled je na rasporedu u ponedjeljak, 29. studenoga u Sportskoj dvorani Osnovne škole Rudeš s početkom u 20 sati. To će biti prva od dvije gostujuće utakmice u nizu jer nakon Rudeša slijedi Fortuna u Zaprešiću.