Protiv Alkara upisali smo drugu ovosezonsku pobjedu u HT Premijer ligi

Došli smo do drugog trijumfa ove sezone. U Sportskoj dvorani Boško Božić-Pepsi pobijedili
smo Alkar iz Sinja 70:66 (šesto kolo HT Premijer lige) i iskupili se za poraz na gostovanju u
Zaboku.
Nakon prvih 20 minuta imali smo +6 (35:29), da bi u preostalih 20 bilo dramatično i zanimljivo
što se rezultata tiče. Na kraju opet smo pokazali borbenost i karakter kada je bilo najpotrebnije te
došli do nova dva boda.
Kapetan Luka Katura opet je bio najbolji strijelac našeg sastava kao protiv Gorice. Ovaj put
zabio je 20 koševa.
-Čestitke mojim igračima na pobjedi, koji su ostavili srce na terenu. Utakmica je bila jako
teška. Lomili smo otpor Alkara 40 minuta, ali nismo ih uspjeli slomiti. Na kraju spretno,
sretno i zasluženo smo pobijedili, rekao je trener Bosca Ivan Tomas.
-Neizvjesna i teška utakmica. Alkar je neugodna momčad, koja dobro igra kod kuće i u
gostima. Zasluge idu svim igračima, koji su igrali i mislim da smo zasluženo pobijedili,
kazao je igrač Bosca Petar Babić.
Statistika se može pronaći na linku
Snimka je dostupna na linku
U poretku napredovali smo i nalazimo se na osmoj poziciji sa omjerom 2-4 (8 osvojenih
bodova). Već u subotu, 5. studenoga imamo novi prvenstveni nastup – gostovanje u Šibeniku
(sedmo kolo). Odigrat će se u Sportskoj dvorani Baldekin s početkom u 17 sati.