Porazom u Šibeniku otišli smo na prvenstvenu pauzu

Ovaj vikend gostovali smo kod Šibenke (sedmo kolo HT Premijer lige, igralo se u Sportskoj dvorani Baldekin). Nažalost, doživjeli smo poraz (81:74) i otišli na prvenstvenu stanku zbog obveza naše reprezentacije u pretkvalifikacijama za Eurobasket 2025. godine.

Na poluvremenu imali smo četiri koša zaostatka (44:40). U nastavku pokušali smo kreirati preokret što se rezultata tiče. Međutim, ipak nismo uspjeli u tome.

Kapetan Luka Katura opet je bio najbolji strijelac naše momčadi kao protiv Alkara u prošlom kolu. Ovoga puta postigao je 18 poena.

-Prije svega, čestitam Šibeniku na zasluženoj pobjedi. Mislim da je utakmica bila dobra i napeta. Borili smo se do samog kraja, ali jednostavno je presudila energija Šibenika u smislu trčanja i skokova. Ne mogu reći da smo dobro igrali 5 na 5, istaknuo je trener Bosca Ivan Tomas.

Na odmor otišli smo sa 2 pobjede i 5 poraza (9 osvojenih bodova). Sljedeću utakmicu imamo protiv Furnira (osmo kolo). Igra se u Sportskoj dvorani Dubrava (okvirni termin je 19. studenoga, a službeni bit će poznat naknadno).