Univers Bosco momčad Zrinjevac

Novi poraz Univers Bosca: Zrinjevac slavio u Domu sportova

U dvorani 3 Doma sportova odigran je susret sedmog kola Druge muške košarkaške lige Centar između Zrinjevca 1937 i Univers Bosca. Pobjedu je odnio protivnički sastav (76:65). Nakon prvog poluvremena domaćin je imao 18 koševa razlike (44:26), dok smo se u nastavku trgnuli i uspjeli ublažiti poraz.

Naš najučinkovitiji pojedinac bio je Leon Šljivarić sa 22 koša.

Ponovno loš ulazak u utakmicu. To se najbolje vidjelo u prvoj četvrtini kada smo zabili samo sedam koševa. Mislim da je to dovoljan podatak koji govori o pristupu, koncentraciji, volji i želji. Time je Zrinjevac otišao na veliku prednost. Mi smo pokušali smanjiti rezultat, ali teško je okrenuti utakmicu na svoju stranu kada gubiš sa 20 ili 30 koševa razlike. Čak smo uspjeli u tome, ali za nešto više nismo imali snage,

rezimirao je trener Univers Bosca Pavel Sovulj.

Nakon sedmog kola Univers Bosco drži deveto mjesto sa omjerom 1-6 i 8 osvojenih bodova. Sljedeće, osmo kolo donosi novi domaći ogled, a u goste stiže Zapad. Utakmica je na rasporedu u nedjelju, 21. studenoga s početkom u 13 sati.