Kadeti i pretkadeti Bosca uspješni protiv Cibone u ZG prstenu

Prošli vikend kadeti i pretkadeti Bosca iznenadili su Cibonu u rezultatskom smislu (deseto
kolo Prve kadetske i pretkadetske lige). Susreti su odigrani u Košarkaškom centru Dražen
Petrović.
Kadeti i njihov trener Pavel Sovulj upisali su pobjedu od devet koševa razlike (78:87) te Ciboni
nanijeli prvi ovosezonski poraz nakon devet uzastopnih pobjeda. Nakon prvog poluvremena bili
su na četiri koša zaostatka (42:38), ali u nastavku pokazali su borbenost i karakter kada je bilo
potrebno te došli do senzacionalnog uspjeha. Prvo ime Bosca u rubrici strijelaca bio je Marat
Kos sa 27 poena. U poretku nalaze se na trećem mjestu sa omjerom 7-3 (17 osvojenih bodova).
Idući protivnik je Medveščak (11. kolo). Odigrat će se u nedjelju, 27. studenoga u Sportskom
centru Univers (početak u 11 sati).

Pretkadeti su pod vodstvom Edija Račkog slavili sa dva poena prednosti (80:82), napravili 2-0
u pobjedama s obzirom su da su u prvom ogledu (treće kolo natjecanja) bili uvjerljivi (102:68) i
ostali na drugoj poziciji u poretku nakon deset odigranih utakmica (omjer 9-1 i 19 osvojenih
bodova). Sljedeći suparnik je Zapad (11. kolo). Igra se u nedjelju, 27. studenoga u Sportskoj
dvorani Boško Božić-Pepsi s početkom u 10 sati i 30 minuta.