Gradski okršaj odnio Furnir

Ovaj vikend gostovali smo u susjednoj Dubravi kod Furnira (osmo kolo HT Premijer lige,
igralo se u Sportskoj dvorani Dubrava). Nažalost, upisali smo drugi uzastopni poraz (95:82).
Nakon prvog poluvremena bili smo na četiri koša zaostatka (49:45). U nastavku pokušali smo
doći do preokreta u rezultatskom smislu, ali nismo uspjeli.

Najbolji strijelac našeg sastava bio je Marko Jurič sa 16 poena. Pratili su ga Luka Babić i
Andrej Matić sa 15 ubačaja.

-Čestitam Furniru na zasluženoj pobjedi. Od početka Furnir je diktirao rezultat i vodio
tijekom cijele utakmice. Igračima nemam što za prigovoriti jer očito je da imamo manjak
kvalitete. Ja se sigurno neću predati i od sljedećeg tjedna neke stvari postavit ćemo malo
drugačije. Tko bude mogao pratiti, bit će dio momčadi. Tko ne bude, otići će.

Izjavio je trener Bosca Ivan Tomas.

-Imali smo trenutke u kojima smo mogli prelomiti utakmicu. Nažalost, naš napad nije
funkcionirao kako treba i popustili smo u obrani. Imali smo slab šut za tricu i to je jedan
od razloga ovog poraza.

Izdvojio je igrač Bosca Luka Babić.

Statistika se može vidjeti na linku
Snimka je dostupna klikom youtubu
U poretku nalazimo se na desetom mjestu sa omjerom 2-6 (10 osvojenih bodova). U sljedećem,