Izgubili smo od Sonik Puntamike, ali imamo aktivan rezultat uoči uzvrata

U dvorani Jazine imali smo prvi izlučni ogled za popunu HT Premijer lige protiv Sonik Puntamike. Na kraju upisali smo poraz, ali sa pristojnim rezultatom (85:79).

Nakon prvog poluvremena gubili smo osam koševa razlike (40:32). Tri minute prije kraja treće četvrtine bili smo na čak -24 (64:40), da bi prije isteka napravili seriju 12:3 za spuštanje na 15 poena zaostatka (67:52). U samoj završnici posljednjeg perioda uspjeli smo doći na samo -2 (76:74, 78:76), ali ipak nismo imali snage za rezultatski preokret.

Naš kapetan Luka Katura sa čak 30 ubačaja bio je prvo ime u rubrici strijelaca.

Vidjeli smo da možemo igrati s njima. Čekamo povratak Kuzmanovića i Pavičića te ćemo se spremiti najbolje što možemo za
uzvrat u ponedjeljak

kratko je izjavio igrač Bosca Luka Babić.

Boscovu statistiku možete pogledati ovdje, a FIBA-inu na poveznici, dok je snimka utakmice dostupna na:

U ponedjeljak, 23. svibnja igramo drugu izlučnu i ujedno uzvratnu utakmicu protiv sastava iz Zadra. Mjesto: Sportska dvorana Boško Božić-Pepsi. Početak: 18 sati.