UVJERLJIVA POBJEDA PRETKADETA

Pretkadeti Bosca uvjerljivo su svladali KK Zapad 108 : 41 te su tako upisali svoju desetu pobjedu u sezoni.

Ovim rezultatom uspješno su  zadržali drugo mjesto na ljestvici  prve pretkadetske lige.
Bosco je otvorio utakmicu s nizom od 8 : 0, tricom Gašpara (13 : 3) Bosco dolazi do 10 koševa prednosti.
Nakon čega je uslijedila serija dobrih obrana te se Bosco rezultatski znatno odmiče (26 : 3). Prva četvrtina završava 35 : 3.

Bosco u drugoj četvrtini nastavlja rezultatski bježati Zapadu.

Završetkom druge četvrtine i rezultatom 53: 23 bilo je jasno kako će Bosco odnijeti pobjedu.
U drugo poluvrijeme Bosco je ušao jednako snažno nedopuštajući Zapadu da im se približi.

izvrsnom akcijom i podvaljivanje Vrkljana za Gašparca Bosco dolazi do rezultata od 65 : 26.

Kroz cijelu četvrtinu Boscova obrana je igrala sjajno te je treća četvrtina završila 82 : 27

2:30 do kraja zabijanjem Dacer Bosco dolazi do rezultata 101:  41 ( što za njega znači da na iduću utakmicu nosi kolače 😉 ).

Utakmica završava tricom Dacera te razultatom od velikih 108 : 41.

Kao najbolje strijelce utakmice trebamo izdvojiti Tomu Dacera te Zdravka Perića s po 20 zabijenih koševe.
Ostali strijelci Petar Musa 17, Marin Cvitković 14, Marko Gašparac 11, Dominik Kelava 8, Bartol Olah 6, Miha Kršić 4, Fran Vrkljan 4, Niko Miočić 2, Marko Zanki 2