Pretkadeti nažalost upisali poraz

Nakon uvjerljive pobjede u 11. kolu pretkadeti su gostovali kod prvoplasirane Cedevite junior.
Naša ekipa bolje je otvorila utakmicu s 2 trice al Cedevita se vraća i 3 min prije kraja četvrtine rezultat je 11:11.

Početkom druge četvrtine Cedevita se rezultatski značajno odvaja al pretkadeti se ipak nisu predali do polovine druge četvrtine ponajprije na krilima Gaše dolazi do jednog koša razlike ( 27:26 ).

Bosco je dobrim obrambenim reakcijama Zdravka Perića i napadačkom agresivnošću Brune Gunjače radio probleme Cedeviti. No nažalost ekipa je napravila nekoliko pogrešaka čime je omogućila Cedeviti povratak u utakmicu.

Poluvrijeme smo dočekali s rezultatom 33:35 za Bosco.

Nastavlja se čvrsta utakmica s dobrim obranama tako da polovicom 3. četvrtine rezultatski ponovno biva izjednačen 39:39.
Nažalost do kraja četvrtine Bosco gubi koncentraciju i Cedevita serijom koševa odlazi do rezultata od 61:46.

Pokušavao je Bosco vratiti rezultat ponajviše tricama ali nedostajalo je koncentracije u ključnim trenutcima i utakmica na kraju završava rezultatom 89:64.

Trenutno se nalazimo na drugom mjestu prve pretkadetske lige s ukupno 10 pobjeda i 2 poraze, 22 osvojena boda.

iduća utakmica je 11. 12. 2022 u 11:40 kada na domaćem terenu igramo s Akademijom mrav.

Liga U13 u drugom kolu također je igrala s Cedevita junior, u prvom poluvremenu bili su borbeni te je rezultat bi 44:42 za Cedevitu.

U drugom dijelu utakmice ponestalo je snage te nažalost upisuju poraz (90:66).