Juniori Bosca uvjerljivom pobjedom krenuli u novu sezonu

Počela je nova sezona Prve juniorske lige. U prvom kolu natjecanja Bosco je u Sportskoj
dvorani Boško Božić-Pepsi dočekao Zapad.
Pitanje pobjednika bilo je riješeno tek u zadnjih deset minuta s obzirom da su tri četvrtine bile
napete, neizvjesne i uzbudljive u rezultatskom smislu. Na kraju završilo je 86:65 za igrače
trenera Petra Babića.
Najbolji strijelac Bosca bio je Gabrijel Beppe Tomas sa 13 koševa. Pratili su ga Ivor Vušak i
Rene Ramljak sa 11 poena.
-Uvjerljiva pobjeda bila je tek na kraju. U utakmicu ušli smo sa velikom nervozom i sa
dosta podcjenjivanja. Nismo kontrolirali njihov skok i njihovo trčanje. Zapad nas je dosta
dugo držao u egalu te je čak i poveo. Kada smo počeli igrati obranu kako treba, uspjeli smo
napraviti rezultatsku razliku. Ova utakmica ukazala mi je na nedostatke i na njima ćemo
puno raditi, istaknuo je trener juniora Bosca Petar Babić.
U sljedećem, drugom kolu Bosco gostuje kod Mladosti. Odigrat će se u srijedu, 23. studenoga u
Domu košarke Cedevita s početkom u 21 sat.