Zagreb – Bosco Zagreb

Sažetak

Prva muška liga 2021./22.

ŠSD Boško Božić PepsiSŠD Boško Božić Pepsi, Trnsko 25A, Mjesni odbor Trnsko, Gradska četvrt Novi Zagreb - zapad, Zagreb, City of Zagreb, 10020, Croatia
(17. kolo)
KK Zagreb
KK Bosco Zagreb
57 - 69
Konačni rezultat
Momčad1234T
KK Zagreb2114121057
KK Bosco Zagreb1818122169
REB
38
AST
13
STL
8
BLK
5
PF
27
44
REB
12
AST
12
STL
1
BLK
21
PF
Statistika
55.0%
Field goal percentage
21.1%
3-point percentage
78.6%
Free throw percentage
46.3%
Field goal percentage
13.6%
3-point percentage
64.7%
Free throw percentage

Rezultati

Momčad1234T
KK Zagreb2114121057
KK Bosco Zagreb1818122169

KK Zagreb

Pozicija PTS FGM FGA FG% 3PM 3PA 3P% FTM FTA FT% OFF DEF REB AST TO STL BLK PF
 5711200838011140731013208527

KK Bosco Zagreb

# Igrač Pozicija PTS FGM FGA FG% 3PM 3PA 3P% FTM FTA FT% OFF DEF REB AST TO STL BLK PF
4Andrej Matićnisko krilo42728.6040.000010101101
7Luka Katuranisko krilo62366.7050.022100.006643101
8Leon Šljivarićnisko krilo82366.70004666.741502004
12Ante Smolićcentar84944.4000020.012302001
13Luka Babićnisko krilo4020.0020.04850.035801304
5Dario Kuzmanovićbek šuter93560.01333.3030.003302313
9Petar Babićorganizator igre171425.02540.099100.007780202
14Mihael Lindebek šuter000000000000000000
18Mihael Tomićkrilni centar10000001250.000000001
19Ante Krapićcentar125862.5030.022100.023502204
 Ukupno 69194146.332213.6223464.7143038121412121

Vrijeme i lokacija

Datum Vrijeme Liga Sezona Kolo Trajanje
29. siječnja 2022. 18:30 Prva muška liga 2021./22. 17. kolo 40'

Dvorana

ŠSD Boško Božić Pepsi

SŠD Boško Božić Pepsi, Trnsko 25A, Mjesni odbor Trnsko, Gradska četvrt Novi Zagreb - zapad, Zagreb, City of Zagreb, 10020, Croatia