Samobor – Bosco Zagreb

Sažetak

Prva muška liga 2021./22.

Sportska dvorana SamoborSportska dvorana Samobor, 26A, Ulica Andrije Hebranga, Sveta Helena, Samobor, Grad Samobor, Zagreb County, 10430, Croatia
KK Samobor
KK Bosco Zagreb
67 - 88
Konačni rezultat
Momčad1234T
KK Samobor241719767
KK Bosco Zagreb2322281588
REB
33
AST
17
STL
4
BLK
1
PF
22
47
REB
24
AST
7
STL
0
BLK
19
PF
Statistika
42.1%
Field goal percentage
28.6%
3-point percentage
78.6%
Free throw percentage
52.5%
Field goal percentage
32.0%
3-point percentage
81.5%
Free throw percentage

Rezultati

Momčad1234T
KK Samobor241719767
KK Bosco Zagreb2322281588

KK Samobor

Pozicija PTS FGM FGA FG% 3PM 3PA 3P% FTM FTA FT% OFF DEF REB AST TO STL BLK PF
 671638082801114082501794122

KK Bosco Zagreb

# Igrač Pozicija PTS FGM FGA FG% 3PM 3PA 3P% FTM FTA FT% OFF DEF REB AST TO STL BLK PF
3Privatno: Luka Krajnovićorganizator igre152540.02366.75683.310150104
7Luka Katuranisko krilo1333100.02540.011100.016750101
8Leon Šljivarićnisko krilo113650.01333.322100.026823101
12Ante Smolićcentar186875.00006785.7581330101
13Luka Babićnisko krilo62633.3020.02450.011231001
4Andrej Matićnisko krilo42450.0020.000023501002
5Dario Kuzmanovićbek šuter600022100.000000011002
9Petar Babićorganizator igre7010.01616.744100.002240202
14Mihael Lindebek šuter000000000000000000
18Mihael Tomićkrilni centar62540.00002366.711200004
19Ante Krapićcentar21250.0020.000014510101
 Ukupno 88214052.582532.0222781.51433452497019

Vrijeme i lokacija

Datum Vrijeme Liga Sezona Trajanje
4. prosinca 2021. 18:00 Prva muška liga 2021./22. 40'

Dvorana

Sportska dvorana Samobor

Sportska dvorana Samobor, 26A, Ulica Andrije Hebranga, Sveta Helena, Samobor, Grad Samobor, Zagreb County, 10430, Croatia