Ribola Kaštela – Bosco Zagreb

Sažetak

Prva muška liga 2021./22.

SD SokolanaSokolana, Obala kralja Tomislava, Kaštel Sućurac, Grad Kaštela, Split-Dalmatia County, 21212, Croatia
(21. kolo)
KK Ribola Kaštela
KK Bosco Zagreb
76 - 91
Konačni rezultat
Momčad1234T
KK Ribola Kaštela1316291876
KK Bosco Zagreb2726182091
REB
24
AST
18
STL
8
BLK
0
PF
17
50
REB
26
AST
6
STL
2
BLK
19
PF
Statistika
37.9%
Field goal percentage
44.1%
3-point percentage
56.3%
Free throw percentage
53.3%
Field goal percentage
50.0%
3-point percentage
100.0%
Free throw percentage

Rezultati

Momčad1234T
KK Ribola Kaštela1316291876
KK Bosco Zagreb2726182091

KK Ribola Kaštela

Pozicija PTS FGM FGA FG% 3PM 3PA 3P% FTM FTA FT% OFF DEF REB AST TO STL BLK PF
 761129015340916061801898017

KK Bosco Zagreb

# Igrač Pozicija PTS FGM FGA FG% 3PM 3PA 3P% FTM FTA FT% OFF DEF REB AST TO STL BLK PF
5Dario Kuzmanovićbek šuter41425.0030.022100.021330014
8Leon Šljivarićnisko krilo522100.000011100.004412001
9Petar Babićorganizator igre62366.7020.022100.005542211
13Luka Babićnisko krilo93650.011100.000044835202
19Ante Krapićcentar3181361.54580.033100.044831101
4Andrej Matićnisko krilo51520.01333.300013473002
7Luka Katuranisko krilo193742.933100.044100.006633004
12Ante Smolićcentar103475.01250.011100.006612001
14Mihael Lindebek šuter211100.0010.000010110103
15Ante Čovićkrilni centar000000000001100000
 Ukupno 91244553.3102050.01313100.013374626186219

Vrijeme i lokacija

Datum Vrijeme Liga Sezona Kolo Trajanje
26. veljače 2022. 18:30 Prva muška liga 2021./22. 21. kolo 40'

Dvorana

SD Sokolana

Sokolana, Obala kralja Tomislava, Kaštel Sućurac, Grad Kaštela, Split-Dalmatia County, 21212, Croatia