Omiš Čagalj Tours – Bosco Zagreb

Sažetak

Prva muška liga 2021./22.

SD RibnjakSportska dvorana, Četvrt Ribnjak, Omiš, Grad Omiš, Split-Dalmatia County, 21310, Croatia
KK Omiš Čagalj Tours
KK Bosco Zagreb
66 - 78
Konačni rezultat
Momčad1234T
KK Omiš Čagalj Tours2318111466
KK Bosco Zagreb1523192178
REB
29
AST
12
STL
9
BLK
1
PF
0
43
REB
22
AST
6
STL
1
BLK
23
PF
Statistika
48.6%
Field goal percentage
26.9%
3-point percentage
52.9%
Free throw percentage
61.1%
Field goal percentage
37.5%
3-point percentage
70.0%
Free throw percentage

Rezultati

Momčad1234T
KK Omiš Čagalj Tours2318111466
KK Bosco Zagreb1523192178

KK Omiš Čagalj Tours

Pozicija PTS FGM FGA FG% 3PM 3PA 3P% FTM FTA FT% OFF DEF REB AST TO STL BLK PF
 66183707260917092001213910

KK Bosco Zagreb

# Igrač Pozicija PTS FGM FGA FG% 3PM 3PA 3P% FTM FTA FT% OFF DEF REB AST TO STL BLK PF
4Andrej Matićnisko krilo104757.1010.02366.700020205
9Petar Babićorganizator igre1322100.02366.73560.0189122302
13Luka Babićnisko krilo511100.01425.000014505105
18Mihael Tomićkrilni centar42366.700000000002000
19Ante Krapićcentar184666.73742.911100.015642003
5Dario Kuzmanovićbek šuter42366.7020.000012323002
8Leon Šljivarićnisko krilo81520.02366.700013411001
10Daniel Pavičićbek šuter000000000000001001
12Ante Smolićcentar115771.400011100.044813002
14Mihael Lindebek šuter51250.01425.000014504002
15Ante Čovićkrilni centar000000000000000000
 Ukupno 78223661.192437.571070.010334022236123

Vrijeme i lokacija

Datum Vrijeme Liga Sezona Trajanje
12. veljače 2022. 17:00 Prva muška liga 2021./22. 40'

Dvorana

SD Ribnjak

Sportska dvorana, Četvrt Ribnjak, Omiš, Grad Omiš, Split-Dalmatia County, 21310, Croatia