Medveščak – Bosco Zagreb

Sažetak

Prva muška liga 2021./22.

Dom košarke CedevitaUlica Radoslava Cimermana, Kajzerica, Mjesni odbor Kajzerica, Gradska četvrt Novi Zagreb - zapad, Zagreb, City of Zagreb, 10020, Croatia
KK Medveščak
KK Bosco Zagreb
75 - 102
Konačni rezultat
Momčad1234T
KK Medveščak1916192175
KK Bosco Zagreb27223023102
REB
41
AST
12
STL
12
BLK
2
PF
17
45
REB
32
AST
16
STL
4
BLK
23
PF
Statistika
41.5%
Field goal percentage
22.6%
3-point percentage
76.9%
Free throw percentage
61.7%
Field goal percentage
28.6%
3-point percentage
71.4%
Free throw percentage

Rezultati

Momčad1234T
KK Medveščak1916192175
KK Bosco Zagreb27223023102

KK Medveščak

Pozicija PTS FGM FGA FG% 3PM 3PA 3P% FTM FTA FT% OFF DEF REB AST TO STL BLK PF
 751741073102026011300122312217

KK Bosco Zagreb

# Igrač Pozicija PTS FGM FGA FG% 3PM 3PA 3P% FTM FTA FT% OFF DEF REB AST TO STL BLK PF
3Privatno: Luka Krajnovićorganizator igre1751145.51250.044100.016772102
7Luka Katuranisko krilo511100.01333.300004472200
8Leon Šljivarićnisko krilo84666.7010.000001102205
13Luka Babićnisko krilo156785.711100.0000281032211
19Ante Krapićcentar1744100.02633.33475.013422103
1Marino Macannisko krilo42366.700000010101011
4Andrej Matićnisko krilo103650.01333.31425.001101311
5Dario Kuzmanovićbek šuter63650.0030.000002251304
9Petar Babićorganizator igre833100.000022100.001120103
12Ante Smolićcentar42540.000000003333012
14Mihael Lindebek šuter0020.0020.000020230102
18Mihael Tomićkrilni centar84666.700000003300002
 Ukupno 102376061.762128.6101471.493639321616423

Vrijeme i lokacija

Datum Vrijeme Liga Sezona Trajanje
20. studenoga 2021. 18:00 Prva muška liga 2021./22. 40'

Dvorana

Dom košarke Cedevita

Ulica Radoslava Cimermana, Kajzerica, Mjesni odbor Kajzerica, Gradska četvrt Novi Zagreb - zapad, Zagreb, City of Zagreb, 10020, Croatia