Kvarner 2010 – Bosco Zagreb

Sažetak

Prva muška liga 2021./22.

Dvorana MladostiDvorana mladosti, Put Bože Felkera, Mjesni odbor Grad Trsat, Grad Rijeka, Primorje-Gorski Kotar County, 51110, Croatia
KK Kvarner 2010
KK Bosco Zagreb
68 - 73
Konačni rezultat
Momčad1234T
KK Kvarner 20101712142568
KK Bosco Zagreb2415211373
REB
32
AST
23
STL
16
BLK
3
PF
21
45
REB
14
AST
7
STL
1
BLK
17
PF
Statistika
50.0%
Field goal percentage
23.3%
3-point percentage
60.0%
Free throw percentage
58.6%
Field goal percentage
33.3%
3-point percentage
60.0%
Free throw percentage

Rezultati

Momčad1234T
KK Kvarner 20101712142568
KK Bosco Zagreb2415211373

KK Kvarner 2010

Pozicija PTS FGM FGA FG% 3PM 3PA 3P% FTM FTA FT% OFF DEF REB AST TO STL BLK PF
 68193807300915010220231516321

KK Bosco Zagreb

# Igrač Pozicija PTS FGM FGA FG% 3PM 3PA 3P% FTM FTA FT% OFF DEF REB AST TO STL BLK PF
3Privatno: Luka Krajnovićorganizator igre165771.41425.03650.006626101
7Luka Katuranisko krilo722100.01520.000003324002
8Leon Šljivarićnisko krilo41333.3010.022100.034733101
13Luka Babićnisko krilo72366.70003475.013403002
19Ante Krapićcentar151250.03742.944100.022401202
4Andrej Matićnisko krilo0020.0020.0020.011200102
5Dario Kuzmanovićbek šuter0000030.000001121001
9Petar Babićorganizator igre141333.34580.000007733205
12Ante Smolićcentar105771.4000020.035823011
14Mihael Lindebek šuter000000000000000000
 Ukupno 73172958.692733.3122060.012334214257117

Vrijeme i lokacija

Datum Vrijeme Liga Sezona Trajanje
6. studenoga 2021. 19:00 Prva muška liga 2021./22. 40'

Dvorana

Dvorana Mladosti

Dvorana mladosti, Put Bože Felkera, Mjesni odbor Grad Trsat, Grad Rijeka, Primorje-Gorski Kotar County, 51110, Croatia