KK ZABOK – BOSCO ZAGREB

Sažetak

HT premijer liga 2022./23.

(5, kolo)
KK Zabok
KK Bosco Zagreb
94 - 87
Konačni rezultat
Momčad1234OTT
KK Zabok271814221394
KK Bosco Zagreb21221820687
REB
46
AST
29
STL
8
BLK
0
PF
26
36
REB
21
AST
9
STL
2
BLK
23
PF
Statistika
45.0%
Field goal percentage
32.4%
3-point percentage
76.9%
Free throw percentage
49.3%
Field goal percentage
18.2%
3-point percentage
56.5%
Free throw percentage

Rezultati

Momčad1234OTT
KK Zabok271814221394
KK Bosco Zagreb21221820687

KK Zabok

Pozicija PTS FGM FGA FG% 3PM 3PA 3P% FTM FTA FT% OFF DEF REB AST TO STL BLK PF
 943680012370101302620029218026

KK Bosco Zagreb

# Igrač Pozicija PTS FGM FGA FG% 3PM 3PA 3P% FTM FTA FT% OFF DEF REB AST TO STL BLK PF
3Luka Krajnovićorganizator igre2271450.0030.081080.004443005
4Andrej Matićnisko krilo1151145.5050.011100.010133211
7Luka Katuranisko krilo166875.03560.01616.717812004
9Petar Babićorganizator igre31520.0030.01250.005573215
10Filip Radulovićbek šuter000000000000000001
11Mladen Primoraccentar1153166.7010.01616.743732202
13Luka Babićnisko krilo94580.00001250.011214203
15Ante Čovićkrilni centar000000000000000000
19Ante Krapićcentar1361060.01425.000012300000
3Marat Kosbek šuter000000000000000000
5Dario Kuzmanovićbek šuter31425.0010.01250.001121102
 Ukupno 87357158.342218.2132348.311253121189223

Vrijeme i lokacija

Datum Vrijeme Liga Sezona Kolo Trajanje
29. listopada 2022. 19:00 HT premijer liga 2022./23. 5, kolo 40'