KK Bosco Zagreb – Cedevita Junior

Sažetak

HT premijer liga 2022./23.

ŠSD Boško Božić PepsiSŠD Boško Božić Pepsi, Trnsko 25A, Mjesni odbor Trnsko, Gradska četvrt Novi Zagreb - zapad, Zagreb, City of Zagreb, 10020, Croatia
(2. kolo)
KK Bosco Zagreb
Cedevita Junior
75 - 84
Konačni rezultat
Momčad1234T
KK Bosco Zagreb1518222075
Cedevita Junior2327191584
REB
32
AST
18
STL
7
BLK
1
PF
23
45
REB
21
AST
6
STL
5
BLK
22
PF
Statistika
38.6%
Field goal percentage
26.7%
3-point percentage
64.7%
Free throw percentage
48.3%
Field goal percentage
41.9%
3-point percentage
71.4%
Free throw percentage

Rezultati

Momčad1234T
KK Bosco Zagreb1518222075
Cedevita Junior2327191584

KK Bosco Zagreb

# Igrač Pozicija PTS FGM FGA FG% 3PM 3PA 3P% FTM FTA FT% OFF DEF REB AST TO STL BLK PF
3Luka Krajnovićorganizator igre72825.0010.03475.005501303
4Andrej Matićnisko krilo105862.5010.000013420102
6Marko Juričbek šuter104944.422100.000011200200
7Luka Katuranisko krilo103742.92540.022100.001110003
8Leon Šljivarićnisko krilo211100.000000001101000
9Petar Babićorganizator igre83742.92633.300010151003
10Filip Radulovićbek šuter211100.000000000001000
11Mladen Primoraccentar1441040.01425.05955.623541003
13Luka Babićnisko krilo831225.01520.01250.023522014
15Ante Čovićkrilni centar000000000001100000
19Ante Krapićcentar0040.0040.000011211001
5Dario Kuzmanovićbek šuter21333.3020.000010130104
 Ukupno 73277038.683026.7111764.71022281887123

Cedevita Junior

Pozicija PTS FGM FGA FG% 3PM 3PA 3P% FTM FTA FT% OFF DEF REB AST TO STL BLK PF
 842858013310152101035021196522

Vrijeme i lokacija

Datum Vrijeme Liga Sezona Kolo Trajanje
7. listopada 2022. 19:00 HT premijer liga 2022./23. 2. kolo 40'

Dvorana

ŠSD Boško Božić Pepsi

SŠD Boško Božić Pepsi, Trnsko 25A, Mjesni odbor Trnsko, Gradska četvrt Novi Zagreb - zapad, Zagreb, City of Zagreb, 10020, Croatia