Hermes Analitica – Bosco Zagreb

Sažetak

Prva muška liga 2021./22.

KC Dražen PetrovićDvorana Dražen Petrović, Trg Dražena Petrovića, MO \"Antun Mihanović\", Gradska četvrt Trešnjevka - sjever, Zagreb, City of Zagreb, 10000, Croatia
KK Hermes Analitica
KK Bosco Zagreb
91 - 76
Konačni rezultat
Momčad1234T
KK Hermes Analitica2220292091
KK Bosco Zagreb1718142776
REB
42
AST
21
STL
14
BLK
3
PF
19
41
REB
19
AST
11
STL
3
BLK
19
PF
Statistika
62.2%
Field goal percentage
35.5%
3-point percentage
70.6%
Free throw percentage
48.9%
Field goal percentage
25.0%
3-point percentage
61.1%
Free throw percentage

Rezultati

Momčad1234T
KK Hermes Analitica2220292091
KK Bosco Zagreb1718142776

KK Hermes Analitica

Pozicija PTS FGM FGA FG% 3PM 3PA 3P% FTM FTA FT% OFF DEF REB AST TO STL BLK PF
 9123370113101217010320211614319

KK Bosco Zagreb

# Igrač Pozicija PTS FGM FGA FG% 3PM 3PA 3P% FTM FTA FT% OFF DEF REB AST TO STL BLK PF
3Privatno: Luka Krajnovićorganizator igre142366.71714.37977.816794203
7Luka Katuranisko krilo101520.02366.722100.004410102
12Ante Smolićcentar94757.1010.011100.011202100
13Luka Babićnisko krilo52540.0010.01250.020201203
18Mihael Tomićkrilni centar42450.0020.000051603002
1Marino Macannisko krilo211100.000000001110000
4Andrej Matićnisko krilo93560.01333.3040.032512224
5Dario Kuzmanovićbek šuter21250.0020.000012330111
8Leon Šljivarićnisko krilo42540.0020.000020231101
9Petar Babićorganizator igre000000000000000000
14Mihael Lindebek šuter93475.01333.300002211102
19Ante Krapićcentar81425.02450.000010101001
 Ukupno 76224548.972825.0111861.1172435191611319

Vrijeme i lokacija

Datum Vrijeme Liga Sezona Trajanje
2. listopada 2021. 18:00 Prva muška liga 2021./22. 40'

Dvorana

KC Dražen Petrović

Dvorana Dražen Petrović, Trg Dražena Petrovića, MO \"Antun Mihanović\", Gradska četvrt Trešnjevka - sjever, Zagreb, City of Zagreb, 10000, Croatia