GKK ŠIBENKA – BOSCO ZAGREB

Sažetak

HT premijer liga 2022./23.

(7. kolo)
GKK Šibenka
KK Bosco Zagreb
81 - 74
Konačni rezultat
Momčad1234T
GKK Šibenka2420181981
KK Bosco Zagreb2020171774
REB
84
AST
16
STL
6
BLK
6
PF
13
30
REB
14
AST
13
STL
4
BLK
20
PF
Statistika
48.4%
Field goal percentage
21.7%
3-point percentage
72.7%
Free throw percentage
39.7%
Field goal percentage
34.5%
3-point percentage
75.0%
Free throw percentage

Rezultati

Momčad1234T
GKK Šibenka2420181981
KK Bosco Zagreb2020171774

GKK Šibenka

Pozicija PTS FGM FGA FG% 3PM 3PA 3P% FTM FTA FT% OFF DEF REB AST TO STL BLK PF
 81306205230162203549016206613

KK Bosco Zagreb

# Igrač Pozicija PTS FGM FGA FG% 3PM 3PA 3P% FTM FTA FT% OFF DEF REB AST TO STL BLK PF
3Luka Krajnovićorganizator igre1041040.0030.022100.010121114
4Andrej Matićnisko krilo731225.01333.300011220211
7Luka Katuranisko krilo1861060.04666.722100.022441203
9Petar Babićorganizator igre72633.32450.01250.003321403
10Filip Radulovićbek šuter31001333.300000001104
11Mladen Primoraccentar63475.000000024623211
13Luka Babićnisko krilo1571643.8030.01250.026820213
15Ante Čovićkrilni centar000000000000000000
19Ante Krapićcentar52540.01250.000000030002
5Dario Kuzmanovićbek šuter31616.71333.300010110101
 Ukupno 74297342.0102937.06875.092125141213420

Vrijeme i lokacija

Datum Vrijeme Liga Sezona Kolo Trajanje
5. studenoga 2022. 17:00 HT premijer liga 2022./23. 7. kolo 40'