Dubrovnik – Bosco Zagreb

Sažetak

Prva muška liga 2021./22.

ŠD Gospino poljeGradska sportska dvorana, Liechtensteinov put, Gorica, Grad Dubrovnik, Dubrovnik-Neretva County, 20106, Croatia
(14. kolo)
KK Dubrovnik
KK Bosco Zagreb
95 - 73
Konačni rezultat
Momčad1234T
KK Dubrovnik2326212595
KK Bosco Zagreb2120131973
REB
28
AST
27
STL
10
BLK
2
PF
21
26
REB
13
AST
16
STL
0
BLK
22
PF
Statistika
78.1%
Field goal percentage
40.9%
3-point percentage
94.7%
Free throw percentage
61.0%
Field goal percentage
19.0%
3-point percentage
64.7%
Free throw percentage

Rezultati

Momčad1234T
KK Dubrovnik2326212595
KK Bosco Zagreb2120131973

KK Dubrovnik

Pozicija PTS FGM FGA FG% 3PM 3PA 3P% FTM FTA FT% OFF DEF REB AST TO STL BLK PF
 95253209220181905230272110221

KK Bosco Zagreb

# Igrač Pozicija PTS FGM FGA FG% 3PM 3PA 3P% FTM FTA FT% OFF DEF REB AST TO STL BLK PF
4Andrej Matićnisko krilo73475.0010.01250.010102303
8Leon Šljivarićnisko krilo84580.0030.000031412102
9Petar Babićorganizator igre82366.71333.31250.002211404
12Ante Smolićcentar156966.7010.03650.023501103
13Luka Babićnisko krilo146875.0020.022100.024623304
5Dario Kuzmanovićbek šuter21250.000000000032301
7Luka Katuranisko krilo5030.01425.022100.001121102
10Daniel Pavičićbek šuter0010.0010.000000023000
14Mihael Lindebek šuter000000000000000000
15Ante Čovićkrilni centar211100.000000001100001
19Ante Krapićcentar122540.02633.32366.733623002
 Ukupno 73254161.042119.0111764.7111526131916022

Vrijeme i lokacija

Datum Vrijeme Liga Sezona Kolo Trajanje
22. veljače 2022. 18:30 Prva muška liga 2021./22. 14. kolo 40'

Dvorana

ŠD Gospino polje

Gradska sportska dvorana, Liechtensteinov put, Gorica, Grad Dubrovnik, Dubrovnik-Neretva County, 20106, Croatia