Dubrovnik – Bosco Zagreb

Sažetak

Prva muška liga za prvaka 2021./22.

ŠD Gospino poljeGradska sportska dvorana, Liechtensteinov put, Gorica, Grad Dubrovnik, Dubrovnik-Neretva County, 20106, Croatia
(5. kolo)
KK Dubrovnik
KK Bosco Zagreb
85 - 89
Konačni rezultat
Momčad1234T
KK Dubrovnik2815202285
KK Bosco Zagreb2419222489
REB
27
AST
27
STL
13
BLK
2
PF
19
37
REB
20
AST
15
STL
1
BLK
15
PF
Statistika
66.7%
Field goal percentage
36.7%
3-point percentage
61.5%
Free throw percentage
59.0%
Field goal percentage
44.0%
3-point percentage
66.7%
Free throw percentage

Rezultati

Momčad1234T
KK Dubrovnik2815202285
KK Bosco Zagreb2419222489

KK Dubrovnik

Pozicija PTS FGM FGA FG% 3PM 3PA 3P% FTM FTA FT% OFF DEF REB AST TO STL BLK PF
 85223301130081306210271913219

KK Bosco Zagreb

# Igrač Pozicija PTS FGM FGA FG% 3PM 3PA 3P% FTM FTA FT% OFF DEF REB AST TO STL BLK PF
5Dario Kuzmanovićbek šuter205771.43560.01425.001117111
7Luka Katuranisko krilo30001333.300004433205
9Petar Babićorganizator igre184757.12540.04580.017873604
12Ante Smolićcentar184580.022100.044100.012333101
13Luka Babićnisko krilo145862.51250.01250.054934101
4Andrej Matićnisko krilo0000010.000001122200
8Leon Šljivarićnisko krilo000000000000001000
14Mihael Lindebek šuter72633.311100.000011200000
15Ante Čovićkrilni centar000000000000000000
19Ante Krapićcentar93650.01616.700024611203
 Ukupno 89233959.0112544.0101566.7102734202415115

Vrijeme i lokacija

Datum Vrijeme Liga Sezona Kolo Trajanje
9. travnja 2022. 19:00 Prva muška liga za prvaka 2021./22. 5. kolo 40'

Dvorana

ŠD Gospino polje

Gradska sportska dvorana, Liechtensteinov put, Gorica, Grad Dubrovnik, Dubrovnik-Neretva County, 20106, Croatia