Dinamo Zagreb – Bosco Zagreb

Sažetak

Prva muška liga 2021./22.

KC Dražen PetrovićDvorana Dražen Petrović, Trg Dražena Petrovića, MO \"Antun Mihanović\", Gradska četvrt Trešnjevka - sjever, Zagreb, City of Zagreb, 10000, Croatia
KK Dinamo Zagreb
KK Bosco Zagreb
84 - 75
Konačni rezultat
Momčad1234T
KK Dinamo Zagreb2022192384
KK Bosco Zagreb133127475
REB
38
AST
16
STL
9
BLK
2
PF
20
30
REB
24
AST
6
STL
0
BLK
26
PF
Statistika
45.9%
Field goal percentage
30.4%
3-point percentage
80.8%
Free throw percentage
40.0%
Field goal percentage
44.4%
3-point percentage
75.0%
Free throw percentage

Rezultati

Momčad1234T
KK Dinamo Zagreb2022192384
KK Bosco Zagreb133127475

KK Dinamo Zagreb

Pozicija PTS FGM FGA FG% 3PM 3PA 3P% FTM FTA FT% OFF DEF REB AST TO STL BLK PF
 8428610723021260929016139220

KK Bosco Zagreb

# Igrač Pozicija PTS FGM FGA FG% 3PM 3PA 3P% FTM FTA FT% OFF DEF REB AST TO STL BLK PF
7Luka Katuranisko krilo1622100.04757.100003362003
8Leon Šljivarićnisko krilo000000000000002002
9Petar Babićorganizator igre833100.0030.02366.712374203
13Luka Babićnisko krilo511100.00003475.003310105
19Ante Krapićcentar183650.03837.53475.015620001
1Marino Macannisko krilo000000000000000000
3Privatno: Luka Krajnovićorganizator igre9040.011100.06785.703334002
4Andrej Matićnisko krilo30001250.000000010202
5Dario Kuzmanovićbek šuter72540.01250.000001100001
12Ante Smolićcentar91616.72366.71250.012331102
14Mihael Lindebek šuter000000000000000000
18Mihael Tomićkrilni centar0030.0010.000002210005
 Ukupno 75123040.0122744.4152075.05252424156026

Vrijeme i lokacija

Datum Vrijeme Liga Sezona Trajanje
23. listopada 2021. 15:30 Prva muška liga 2021./22. 40'

Dvorana

KC Dražen Petrović

Dvorana Dražen Petrović, Trg Dražena Petrovića, MO \"Antun Mihanović\", Gradska četvrt Trešnjevka - sjever, Zagreb, City of Zagreb, 10000, Croatia