Dinamo Zagreb – Bosco Zagreb

Sažetak

Prva muška liga 2021./22.

KC Dražen PetrovićDvorana Dražen Petrović, Trg Dražena Petrovića, MO \"Antun Mihanović\", Gradska četvrt Trešnjevka - sjever, Zagreb, City of Zagreb, 10000, Croatia
KK Dinamo Zagreb
KK Bosco Zagreb
84 - 75
Konačni rezultat
Momčad1234T
KK Dinamo Zagreb2022192384
KK Bosco Zagreb133127475
REB
38
AST
16
STL
9
BLK
2
PF
20
30
REB
24
AST
6
STL
0
BLK
26
PF
Statistika
45.9%
Field goal percentage
30.4%
3-point percentage
80.8%
Free throw percentage
40.0%
Field goal percentage
44.4%
3-point percentage
75.0%
Free throw percentage

Rezultati

Momčad1234T
KK Dinamo Zagreb2022192384
KK Bosco Zagreb133127475

KK Dinamo Zagreb

Pozicija PTS FGM FGA FG% 3PM 3PA 3P% FTM FTA FT% OFF DEF REB AST TO STL BLK PF
 8428610723021260929016139220

KK Bosco Zagreb

# Igrač Pozicija PTS FGM FGA FG% 3PM 3PA 3P% FTM FTA FT% OFF DEF REB AST TO STL BLK PF
7Luka Katuranisko krilo1622100.04757.100003362003
8Leon Šljivarićnisko krilo000000000000002002
9Petar Babićorganizator igre833100.0030.02366.712374203
13Luka Babićnisko krilo511100.00003475.003310105
19Ante Krapićcentar183650.03837.53475.015620001
3Luka Krajnovićorganizator igre9040.011100.06785.703334002
4Andrej Matićnisko krilo30001250.000000010202
5Dario Kuzmanovićbek šuter72540.01250.000001100001
 Ukupno 75123052.4122743.5152077.85251924156026

Vrijeme i lokacija

Datum Vrijeme Liga Sezona Trajanje
23. listopada 2021. 15:30 Prva muška liga 2021./22. 40'

Dvorana

KC Dražen Petrović

Dvorana Dražen Petrović, Trg Dražena Petrovića, MO \"Antun Mihanović\", Gradska četvrt Trešnjevka - sjever, Zagreb, City of Zagreb, 10000, Croatia