Bosco Zagreb – Zapruđe

Sažetak

Prva muška liga 2021./22.

ŠSD Boško Božić PepsiSŠD Boško Božić Pepsi, Trnsko 25A, Mjesni odbor Trnsko, Gradska četvrt Novi Zagreb - zapad, Zagreb, City of Zagreb, 10020, Croatia
(7. kolo)
KK Bosco Zagreb
KK Zagreb
90 - 58
Konačni rezultat
Momčad1234T
KK Bosco Zagreb1829202390
KK Zagreb1217151458
REB
50
AST
25
STL
11
BLK
3
PF
23
34
REB
12
AST
10
STL
1
BLK
17
PF
Statistika
51.4%
Field goal percentage
41.2%
3-point percentage
75.0%
Free throw percentage
31.6%
Field goal percentage
22.7%
3-point percentage
79.2%
Free throw percentage

Rezultati

Momčad1234T
KK Bosco Zagreb1829202390
KK Zagreb1217151458

KK Bosco Zagreb

# Igrač Pozicija PTS FGM FGA FG% 3PM 3PA 3P% FTM FTA FT% OFF DEF REB AST TO STL BLK PF
3Privatno: Luka Krajnovićorganizator igre0020.000000000010000
7Luka Katuranisko krilo161250.04666.72450.005563313
8Leon Šljivarićnisko krilo111250.02366.73560.012333013
9Petar Babićorganizator igre124666.71333.311100.002242202
19Ante Krapićcentar111250.03742.900015634202
4Andrej Matićnisko krilo42540.0050.000015632103
5Dario Kuzmanovićbek šuter000000000000000000
12Ante Smolićcentar2171070.01333.344100.03101320112
13Luka Babićnisko krilo62450.0010.022100.024623205
14Mihael Lindebek šuter9020.03650.000041510003
 Ukupno 90183551.4143441.2121675.0123846251711323

KK Zagreb

Pozicija PTS FGM FGA FG% 3PM 3PA 3P% FTM FTA FT% OFF DEF REB AST TO STL BLK PF
 58123805220192407270121610117

Vrijeme i lokacija

Datum Vrijeme Liga Sezona Kolo Trajanje
29. listopada 2021. 16:00 Prva muška liga 2021./22. 7. kolo 40'

Dvorana

ŠSD Boško Božić Pepsi

SŠD Boško Božić Pepsi, Trnsko 25A, Mjesni odbor Trnsko, Gradska četvrt Novi Zagreb - zapad, Zagreb, City of Zagreb, 10020, Croatia