Bosco Zagreb – Puntamika

Sažetak

Jedinstvena kadetska liga 2021./22.

ŠSD Boško Božić PepsiSŠD Boško Božić Pepsi, Trnsko 25A, Mjesni odbor Trnsko, Gradska četvrt Novi Zagreb - zapad, Zagreb, City of Zagreb, 10020, Croatia
(1. kolo)
Bosco Zagreb kadeti
Puntamika
68 - 61
Konačni rezultat
Momčad1234T
Bosco Zagreb kadeti2310132268
Puntamika1714141661
REB
48
AST
19
STL
14
BLK
6
PF
19
43
REB
11
AST
2
STL
3
BLK
19
PF
Statistika
36.4%
Field goal percentage
25.9%
3-point percentage
62.5%
Free throw percentage
41.3%
Field goal percentage
42.9%
3-point percentage
33.3%
Free throw percentage

Rezultati

Momčad1234T
Bosco Zagreb kadeti2310132268
Puntamika1714141661

Bosco Zagreb kadeti

# Igrač Pozicija PTS FGM FGA FG% 3PM 3PA 3P% FTM FTA FT% OFF DEF REB AST TO STL BLK PF
4Ivor Vušakorganizator igre941040.0080.01250.008854204
7Mislav Šakoorganizator igre145862.51333.31250.014540603
8Marat Kosbek šuter193933.31425.0101471.414545024
9Sven Gavranovićorganizator igre72825.01333.300013431002
13Borna Oršulićnisko krilo400011100.01250.011201102
6Ivan Baiuttibek šuter71333.311100.02450.031401100
10Borna Bilušić-000000000000000000
12Vito Čretni-3010.01250.000013420221
15Tin Tikveša-51520.01333.300035811102
16Niko Sekulićnisko krilo000000000000000000
18Ante Ćosić-000000000000000000
21Ivan Matko Ikićkrilni centar0000020.000000000001
 Ukupno 68164436.472725.9152462.5163240191514619

Puntamika

Pozicija PTS FGM FGA FG% 3PM 3PA 3P% FTM FTA FT% OFF DEF REB AST TO STL BLK PF
 611946061405150835011242319

Vrijeme i lokacija

Datum Vrijeme Liga Sezona Kolo Trajanje
15. siječnja 2022. 14:30 Jedinstvena kadetska liga 2021./22. 1. kolo 40'

Dvorana

ŠSD Boško Božić Pepsi

SŠD Boško Božić Pepsi, Trnsko 25A, Mjesni odbor Trnsko, Gradska četvrt Novi Zagreb - zapad, Zagreb, City of Zagreb, 10020, Croatia