Bosco Zagreb – Samobor

Sažetak

Prva muška liga 2021./22.

ŠSD Boško Božić PepsiSŠD Boško Božić Pepsi, Trnsko 25A, Mjesni odbor Trnsko, Gradska četvrt Novi Zagreb - zapad, Zagreb, City of Zagreb, 10020, Croatia
KK Bosco Zagreb
KK Samobor
78 - 64
Konačni rezultat
Momčad1234T
KK Bosco Zagreb2220231378
KK Samobor1419102164
REB
48
AST
19
STL
13
BLK
4
PF
22
31
REB
20
AST
17
STL
4
BLK
20
PF
Statistika
65.8%
Field goal percentage
14.8%
3-point percentage
80.0%
Free throw percentage
48.9%
Field goal percentage
10.0%
3-point percentage
70.6%
Free throw percentage

Rezultati

Momčad1234T
KK Bosco Zagreb2220231378
KK Samobor1419102164

KK Bosco Zagreb

# Igrač Pozicija PTS FGM FGA FG% 3PM 3PA 3P% FTM FTA FT% OFF DEF REB AST TO STL BLK PF
5Dario Kuzmanovićbek šuter246785.71714.391181.812334204
7Luka Katuranisko krilo1144100.01520.000002233002
8Leon Šljivarićnisko krilo73650.0010.01250.022414112
13Luka Babićnisko krilo84757.1010.000022422205
19Ante Krapićcentar722100.0030.033100.01111222111
4Andrej Matićnisko krilo114757.1020.03475.043745302
9Petar Babićorganizator igre000000000000000000
12Ante Smolićcentar0020.000000015611111
14Mihael Lindebek šuter102366.72728.600013430302
15Ante Čovićkrilni centar0000010.000001102013
 Ukupno 78253865.842714.8162080.0133543192313422

KK Samobor

Pozicija PTS FGM FGA FG% 3PM 3PA 3P% FTM FTA FT% OFF DEF REB AST TO STL BLK PF
 642347022001217010210201917420

Vrijeme i lokacija

Datum Vrijeme Liga Sezona Trajanje
4. ožujka 2022. 16:00 Prva muška liga 2021./22. 40'

Dvorana

ŠSD Boško Božić Pepsi

SŠD Boško Božić Pepsi, Trnsko 25A, Mjesni odbor Trnsko, Gradska četvrt Novi Zagreb - zapad, Zagreb, City of Zagreb, 10020, Croatia