Bosco Zagreb – Ribola Kaštela

Sažetak

Prva muška liga 2021./22.

ŠSD Boško Božić PepsiSŠD Boško Božić Pepsi, Trnsko 25A, Mjesni odbor Trnsko, Gradska četvrt Novi Zagreb - zapad, Zagreb, City of Zagreb, 10020, Croatia
KK Bosco Zagreb
KK Ribola Kaštela
92 - 95
Konačni rezultat
Momčad1234T
KK Bosco Zagreb2426231992
KK Ribola Kaštela2915292295
REB
31
AST
20
STL
12
BLK
2
PF
21
31
REB
30
AST
6
STL
1
BLK
24
PF
Statistika
57.5%
Field goal percentage
33.3%
3-point percentage
79.2%
Free throw percentage
56.0%
Field goal percentage
58.1%
3-point percentage
81.3%
Free throw percentage

Rezultati

Momčad1234T
KK Bosco Zagreb2426231992
KK Ribola Kaštela2915292295

KK Bosco Zagreb

# Igrač Pozicija PTS FGM FGA FG% 3PM 3PA 3P% FTM FTA FT% OFF DEF REB AST TO STL BLK PF
3Privatno: Luka Krajnovićorganizator igre274850.03475.0101190.903322012
7Luka Katuranisko krilo93742.91425.000003330001
8Leon Šljivarićnisko krilo51250.011100.0010.002211103
13Luka Babićnisko krilo31250.0020.01250.032521115
19Ante Krapićcentar175862.52450.011100.033611001
1Marino Macannisko krilo000000000000000000
4Andrej Matićnisko krilo0000010.000000000000
5Dario Kuzmanovićbek šuter511100.01425.0020.000011400
9Petar Babićorganizator igre93475.0030.033100.011282604
12Ante Smolićcentar175771.41250.044100.015620003
14Mihael Lindebek šuter000000000000000000
18Mihael Tomićkrilni centar0010.0020.000000000002
 Ukupno 92234057.592733.3192479.28232720812221

KK Ribola Kaštela

Pozicija PTS FGM FGA FG% 3PM 3PA 3P% FTM FTA FT% OFF DEF REB AST TO STL BLK PF
 95142501831013160328030166124

Vrijeme i lokacija

Datum Vrijeme Liga Sezona Trajanje
27. studenoga 2021. 16:00 Prva muška liga 2021./22. 40'

Dvorana

ŠSD Boško Božić Pepsi

SŠD Boško Božić Pepsi, Trnsko 25A, Mjesni odbor Trnsko, Gradska četvrt Novi Zagreb - zapad, Zagreb, City of Zagreb, 10020, Croatia