Bosco Zagreb – Podravac

Sažetak

Poluzavršni turnir PH za juniore 2021./22.

SC VišnjikŠportski centar Višnjik, Domovinskog rata, Mjesni odbor Stanovi, Zadar, Grad Zadar, Zadar County, 23000, Croatia
(2. kolo)
Bosco Zagreb juniori
Podravac
91 - 61
Konačni rezultat
Momčad1234T
Bosco Zagreb juniori2025242291
Podravac2513121161
REB
55
AST
22
STL
22
BLK
6
PF
17
41
REB
8
AST
13
STL
3
BLK
18
PF
Statistika
41.4%
Field goal percentage
34.5%
3-point percentage
65.0%
Free throw percentage
38.2%
Field goal percentage
55.6%
3-point percentage
57.1%
Free throw percentage

Rezultati

Momčad1234T
Bosco Zagreb juniori2025242291
Podravac2513121161

Bosco Zagreb juniori

# Igrač Pozicija PTS FGM FGA FG% 3PM 3PA 3P% FTM FTA FT% OFF DEF REB AST TO STL BLK PF
4Leon Šljivarićnisko krilo1131127.3020.055100.061740202
13Marino Macannisko krilo83650.00002450.013402103
14Mihael Lindebek šuter162450.04850.000033650212
20Damjan Škorobek šuter51714.31520.000013421501
30Andrej Matićnisko krilo1451145.51520.01333.3371062352
3Jakov Čengićorganizator igre0010.000000000011200
7Malik Ndiaye Cvijanovićorganizator igre112633.32450.01250.060614202
12Sven Olahorganizator igre50001250.022100.012312103
22Ante Čovićkrilni centar105771.400000022400001
23Marat Kosbek šuter41250.0020.02450.016723200
27Luka Šimunovićbek šuter422100.000000001102200
99Ivor Vušakorganizator igre3010.011100.000000000000
 Ukupno 91245841.4102934.5132065.0253052221822617

Podravac

Pozicija PTS FGM FGA FG% 3PM 3PA 3P% FTM FTA FT% OFF DEF REB AST TO STL BLK PF
 61215505904701031083113318

Vrijeme i lokacija

Datum Vrijeme Liga Sezona Kolo Trajanje
23. travnja 2022. 18:00 Poluzavršni turnir PH za juniore 2021./22. 2. kolo 40'

Dvorana

SC Višnjik

Športski centar Višnjik, Domovinskog rata, Mjesni odbor Stanovi, Zadar, Grad Zadar, Zadar County, 23000, Croatia