Bosco Zagreb – Omiš Čagalj Tours

Sažetak

Prva muška liga 2021./22.

ŠSD Boško Božić PepsiSŠD Boško Božić Pepsi, Trnsko 25A, Mjesni odbor Trnsko, Gradska četvrt Novi Zagreb - zapad, Zagreb, City of Zagreb, 10020, Croatia
KK Bosco Zagreb
KK Omiš Čagalj Tours
93 - 66
Konačni rezultat
Momčad1234T
KK Bosco Zagreb2521272093
KK Omiš Čagalj Tours1617181566
REB
40
AST
25
STL
6
BLK
5
PF
23
36
REB
15
AST
9
STL
1
BLK
22
PF
Statistika
69.8%
Field goal percentage
28.6%
3-point percentage
62.5%
Free throw percentage
39.5%
Field goal percentage
26.1%
3-point percentage
70.0%
Free throw percentage

Rezultati

Momčad1234T
KK Bosco Zagreb2521272093
KK Omiš Čagalj Tours1617181566

KK Bosco Zagreb

# Igrač Pozicija PTS FGM FGA FG% 3PM 3PA 3P% FTM FTA FT% OFF DEF REB AST TO STL BLK PF
3Privatno: Luka Krajnovićorganizator igre144757.1040.06785.706683001
7Luka Katuranisko krilo633100.0030.000004413001
8Leon Šljivarićnisko krilo174666.722100.033100.014522032
13Luka Babićnisko krilo933100.011100.000011200005
19Ante Krapićcentar511100.01250.0020.003332004
1Marino Macannisko krilo211100.0010.000010101000
5Dario Kuzmanovićbek šuter42450.0030.0020.012310303
9Petar Babićorganizator igre103650.01333.311100.004462103
12Ante Smolićcentar185683.31250.05683.325731122
14Mihael Lindebek šuter211100.000000010100100
18Mihael Tomićkrilni centar63560.0000030.001111002
 Ukupno 93304369.862128.6152462.57333725156523

KK Omiš Čagalj Tours

Pozicija PTS FGM FGA FG% 3PM 3PA 3P% FTM FTA FT% OFF DEF REB AST TO STL BLK PF
 66174306230142001125015179122

Vrijeme i lokacija

Datum Vrijeme Liga Sezona Trajanje
13. studenoga 2021. 16:00 Prva muška liga 2021./22. 40'

Dvorana

ŠSD Boško Božić Pepsi

SŠD Boško Božić Pepsi, Trnsko 25A, Mjesni odbor Trnsko, Gradska četvrt Novi Zagreb - zapad, Zagreb, City of Zagreb, 10020, Croatia