Bosco Zagreb – Omiš Čagalj Tours

Sažetak

Prva muška liga za prvaka 2021./22.

ŠSD Boško Božić PepsiSŠD Boško Božić Pepsi, Trnsko 25A, Mjesni odbor Trnsko, Gradska četvrt Novi Zagreb - zapad, Zagreb, City of Zagreb, 10020, Croatia
(3. kolo)
KK Bosco Zagreb
KK Omiš Čagalj Tours
79 - 62
Konačni rezultat
Momčad1234T
KK Bosco Zagreb272420879
KK Omiš Čagalj Tours1619171062
REB
32
AST
22
STL
11
BLK
2
PF
22
37
REB
17
AST
8
STL
1
BLK
22
PF
Statistika
68.8%
Field goal percentage
29.2%
3-point percentage
77.8%
Free throw percentage
42.1%
Field goal percentage
29.2%
3-point percentage
52.9%
Free throw percentage

Rezultati

Momčad1234T
KK Bosco Zagreb272420879
KK Omiš Čagalj Tours1619171062

KK Bosco Zagreb

# Igrač Pozicija PTS FGM FGA FG% 3PM 3PA 3P% FTM FTA FT% OFF DEF REB AST TO STL BLK PF
5Dario Kuzmanovićbek šuter115771.4020.011100.022443303
7Luka Katuranisko krilo2144100.03560.044100.008802203
9Petar Babićorganizator igre73475.0020.011100.002285302
13Luka Babićnisko krilo822100.01333.31425.002211004
19Ante Krapićcentar93560.01520.000014533311
1Jakov Čengićorganizator igre0010.000000000000000
3Marat Kosbek šuter411100.0020.022100.000003002
8Leon Šljivarićnisko krilo000000000000000000
10Daniel Pavičićbek šuter72366.71425.000000031004
12Ante Smolićcentar112540.011100.044100.004430003
14Mihael Lindebek šuter000000000000000000
15Ante Čovićkrilni centar10000001250.003300010
 Ukupno 79223268.872429.2141877.852728221811222

KK Omiš Čagalj Tours

Pozicija PTS FGM FGA FG% 3PM 3PA 3P% FTM FTA FT% OFF DEF REB AST TO STL BLK PF
 6216380724091701324017238122

Vrijeme i lokacija

Datum Vrijeme Liga Sezona Kolo Trajanje
30. ožujka 2022. 16:30 Prva muška liga za prvaka 2021./22. 3. kolo 40'

Dvorana

ŠSD Boško Božić Pepsi

SŠD Boško Božić Pepsi, Trnsko 25A, Mjesni odbor Trnsko, Gradska četvrt Novi Zagreb - zapad, Zagreb, City of Zagreb, 10020, Croatia