Bosco Zagreb – Medveščak

Sažetak

Prva muška liga 2021./22.

ŠSD Boško Božić PepsiSŠD Boško Božić Pepsi, Trnsko 25A, Mjesni odbor Trnsko, Gradska četvrt Novi Zagreb - zapad, Zagreb, City of Zagreb, 10020, Croatia
(20. kolo)
KK Bosco Zagreb
KK Medveščak
99 - 68
Konačni rezultat
Momčad1234T
KK Bosco Zagreb2825262099
KK Medveščak2119141468
REB
44
AST
29
STL
16
BLK
8
PF
21
39
REB
15
AST
13
STL
3
BLK
22
PF
Statistika
57.8%
Field goal percentage
37.0%
3-point percentage
73.9%
Free throw percentage
43.6%
Field goal percentage
19.2%
3-point percentage
79.2%
Free throw percentage

Rezultati

Momčad1234T
KK Bosco Zagreb2825262099
KK Medveščak2119141468

KK Bosco Zagreb

# Igrač Pozicija PTS FGM FGA FG% 3PM 3PA 3P% FTM FTA FT% OFF DEF REB AST TO STL BLK PF
4Andrej Matićnisko krilo102540.01333.33475.001170222
8Leon Šljivarićnisko krilo145683.3010.044100.005503112
9Petar Babićorganizator igre1111100.03475.000003351402
13Luka Babićnisko krilo134666.71250.02366.724613204
19Ante Krapićcentar633100.0030.000010101112
5Dario Kuzmanovićbek šuter111250.02366.73650.005551402
7Luka Katuranisko krilo52366.7010.011100.000000001
10Daniel Pavičićbek šuter51520.01333.300012344001
12Ante Smolićcentar114580.00003475.026832041
14Mihael Lindebek šuter3040.01616.700011232200
15Ante Čovićkrilni centar103560.011100.011100.012311004
18Mihael Tomićkrilni centar000000000000000000
 Ukupno 99264557.8102737.0172373.9123237291816821

KK Medveščak

Pozicija PTS FGM FGA FG% 3PM 3PA 3P% FTM FTA FT% OFF DEF REB AST TO STL BLK PF
 681739052601924012270152413322

Vrijeme i lokacija

Datum Vrijeme Liga Sezona Kolo Trajanje
18. veljače 2022. 16:00 Prva muška liga 2021./22. 20. kolo 40'

Dvorana

ŠSD Boško Božić Pepsi

SŠD Boško Božić Pepsi, Trnsko 25A, Mjesni odbor Trnsko, Gradska četvrt Novi Zagreb - zapad, Zagreb, City of Zagreb, 10020, Croatia