Bosco Zagreb – Kvarner 2010

Sažetak

Prva muška liga 2021./22.

ŠSD Boško Božić PepsiSŠD Boško Božić Pepsi, Trnsko 25A, Mjesni odbor Trnsko, Gradska četvrt Novi Zagreb - zapad, Zagreb, City of Zagreb, 10020, Croatia
KK Bosco Zagreb
KK Kvarner 2010
90 - 75
Konačni rezultat
Momčad1234T
KK Bosco Zagreb2414242890
KK Kvarner 20102019191775
REB
46
AST
25
STL
17
BLK
4
PF
19
33
REB
18
AST
13
STL
1
BLK
23
PF
Statistika
70.0%
Field goal percentage
16.0%
3-point percentage
87.5%
Free throw percentage
39.4%
Field goal percentage
42.9%
3-point percentage
52.0%
Free throw percentage

Rezultati

Momčad1234T
KK Bosco Zagreb2414242890
KK Kvarner 20102019191775

KK Bosco Zagreb

# Igrač Pozicija PTS FGM FGA FG% 3PM 3PA 3P% FTM FTA FT% OFF DEF REB AST TO STL BLK PF
4Andrej Matićnisko krilo104666.7020.022100.000012100
9Petar Babićorganizator igre1233100.01616.73475.001173404
13Luka Babićnisko krilo2181080.01333.322100.026843303
18Mihael Tomićkrilni centar63560.000000014512124
19Ante Krapićcentar41250.0030.02366.703341000
5Dario Kuzmanovićbek šuter211100.0020.000014514214
7Luka Katuranisko krilo206966.72633.322100.008821411
8Leon Šljivarićnisko krilo000000000000000000
10Daniel Pavičićbek šuter0000010.000000010000
12Ante Smolićcentar1561346.200033100.0551042202
14Mihael Lindebek šuter0010.0020.000002200001
 Ukupno 90355064.042516.0141687.5103642251817419

KK Kvarner 2010

Pozicija PTS FGM FGA FG% 3PM 3PA 3P% FTM FTA FT% OFF DEF REB AST TO STL BLK PF
 751333012280132504290182213123

Vrijeme i lokacija

Datum Vrijeme Liga Sezona Trajanje
5. veljače 2022. 20:00 Prva muška liga 2021./22. 40'

Dvorana

ŠSD Boško Božić Pepsi

SŠD Boško Božić Pepsi, Trnsko 25A, Mjesni odbor Trnsko, Gradska četvrt Novi Zagreb - zapad, Zagreb, City of Zagreb, 10020, Croatia