BOSCO ZAGREB – KK ALKAR

Sažetak

HT premijer liga 2022./23.

ŠSD Boško Božić PepsiSŠD Boško Božić Pepsi, Trnsko 25A, Mjesni odbor Trnsko, Gradska četvrt Novi Zagreb - zapad, Zagreb, City of Zagreb, 10020, Croatia
(6, kolo)
KK Bosco Zagreb
Alkar
70 - 66
Konačni rezultat
Momčad1234T
KK Bosco Zagreb2213142170
Alkar1613162166
REB
33
AST
14
STL
9
BLK
0
PF
20
44
REB
15
AST
3
STL
0
BLK
23
PF
Statistika
38.7%
Field goal percentage
18.2%
3-point percentage
76.2%
Free throw percentage
39.0%
Field goal percentage
24.2%
3-point percentage
100.0%
Free throw percentage

Rezultati

Momčad1234T
KK Bosco Zagreb2213142170
Alkar1613162166

KK Bosco Zagreb

# Igrač Pozicija PTS FGM FGA FG% 3PM 3PA 3P% FTM FTA FT% OFF DEF REB AST TO STL BLK PF
3Luka Krajnovićorganizator igre123742.9020.06875.014522100
4Andrej Matićnisko krilo62450.0020.02366.710111105
7Luka Katuranisko krilo2073233.32728.644100.006620200
9Petar Babićorganizator igre83837.52728.600003322103
10Filip Radulovićbek šuter0070.0050.000011220202
11Mladen Primoraccentar114850.0020.03560.012320002
13Luka Babićnisko krilo31333.3010.011100.021301103
15Ante Čovićkrilni centar000000000000000000
19Ante Krapićcentar000000000000000000
3Marat Kosbek šuter73742.91425.000024613003
5Dario Kuzmanovićbek šuter31520.01333.300000020103
 Ukupno 70246246.263318.2162176.2924291499020

Alkar

Pozicija PTS FGM FGA FG% 3PM 3PA 3P% FTM FTA FT% OFF DEF REB AST TO STL BLK PF
 66235908330121201331015193023

Vrijeme i lokacija

Datum Vrijeme Liga Sezona Kolo Trajanje
2. studenoga 2022. 18:00 HT premijer liga 2022./23. 6, kolo 40'

Dvorana

ŠSD Boško Božić Pepsi

SŠD Boško Božić Pepsi, Trnsko 25A, Mjesni odbor Trnsko, Gradska četvrt Novi Zagreb - zapad, Zagreb, City of Zagreb, 10020, Croatia