Bosco Zagreb – Hermes Analitica

Sažetak

Prva muška liga 2021./22.

ŠSD Boško Božić PepsiSŠD Boško Božić Pepsi, Trnsko 25A, Mjesni odbor Trnsko, Gradska četvrt Novi Zagreb - zapad, Zagreb, City of Zagreb, 10020, Croatia
KK Bosco Zagreb
KK Hermes Analitica
87 - 68
Konačni rezultat
Momčad1234T
KK Bosco Zagreb2124162687
KK Hermes Analitica1416241468
REB
47
AST
24
STL
6
BLK
5
PF
19
32
REB
18
AST
5
STL
3
BLK
17
PF
Statistika
59.1%
Field goal percentage
31.8%
3-point percentage
93.3%
Free throw percentage
33.3%
Field goal percentage
33.3%
3-point percentage
85.7%
Free throw percentage

Rezultati

Momčad1234T
KK Bosco Zagreb2124162687
KK Hermes Analitica1416241468

KK Bosco Zagreb

# Igrač Pozicija PTS FGM FGA FG% 3PM 3PA 3P% FTM FTA FT% OFF DEF REB AST TO STL BLK PF
3Privatno: Luka Krajnovićorganizator igre237977.82540.03475.008822003
8Leon Šljivarićnisko krilo82540.01250.011100.012310220
9Petar Babićorganizator igre1222100.02366.722100.012351103
12Ante Smolićcentar146875.0020.022100.017820102
13Luka Babićnisko krilo62366.700022100.012353103
4Andrej Matićnisko krilo1566100.01250.000011211033
5Dario Kuzmanovićbek šuter0020.0020.000014531003
7Luka Katuranisko krilo0020.0040.000003320001
14Mihael Lindebek šuter000000000000010000
18Mihael Tomićkrilni centar2030.000022100.010110100
19Ante Krapićcentar71425.01250.022100.015613001
 Ukupno 87264459.172231.8141593.310374224126519

KK Hermes Analitica

Pozicija PTS FGM FGA FG% 3PM 3PA 3P% FTM FTA FT% OFF DEF REB AST TO STL BLK PF
 68103001236012140923018115317

Vrijeme i lokacija

Datum Vrijeme Liga Sezona Trajanje
18. prosinca 2021. 19:45 Prva muška liga 2021./22. 40'

Dvorana

ŠSD Boško Božić Pepsi

SŠD Boško Božić Pepsi, Trnsko 25A, Mjesni odbor Trnsko, Gradska četvrt Novi Zagreb - zapad, Zagreb, City of Zagreb, 10020, Croatia