Bosco Zagreb – Hermes Analitica

Sažetak

Prva muška liga za prvaka 2021./22.

ŠSD Boško Božić PepsiSŠD Boško Božić Pepsi, Trnsko 25A, Mjesni odbor Trnsko, Gradska četvrt Novi Zagreb - zapad, Zagreb, City of Zagreb, 10020, Croatia
(4. kolo)
KK Bosco Zagreb
KK Hermes Analitica
80 - 59
Konačni rezultat
Momčad1234T
KK Bosco Zagreb2916161980
KK Hermes Analitica1113142159
REB
48
AST
20
STL
10
BLK
1
PF
19
38
REB
12
AST
7
STL
4
BLK
17
PF
Statistika
51.1%
Field goal percentage
32.0%
3-point percentage
76.9%
Free throw percentage
42.4%
Field goal percentage
21.2%
3-point percentage
83.3%
Free throw percentage

Rezultati

Momčad1234T
KK Bosco Zagreb2916161980
KK Hermes Analitica1113142159

KK Bosco Zagreb

# Igrač Pozicija PTS FGM FGA FG% 3PM 3PA 3P% FTM FTA FT% OFF DEF REB AST TO STL BLK PF
5Dario Kuzmanovićbek šuter52728.6010.011100.011253402
7Luka Katuranisko krilo102633.32450.000015612101
9Petar Babićorganizator igre124580.01425.01250.016742101
12Ante Smolićcentar63475.000000026822015
13Luka Babićnisko krilo163837.52450.044100.044852302
3Marat Kosbek šuter000000000000000000
4Andrej Matićnisko krilo000000000000000000
8Leon Šljivarićnisko krilo63475.000000000012001
10Daniel Pavičićbek šuter61250.01333.31250.012310001
14Mihael Lindebek šuter41333.3010.022100.001101002
15Ante Čovićkrilni centar000000000000001101
19Ante Krapićcentar154666.72825.01250.016713003
 Ukupno 80234551.182532.0101376.9153342201810119

KK Hermes Analitica

Pozicija PTS FGM FGA FG% 3PM 3PA 3P% FTM FTA FT% OFF DEF REB AST TO STL BLK PF
 59143307330101201226012207417

Vrijeme i lokacija

Datum Vrijeme Liga Sezona Kolo Trajanje
2. travnja 2022. 19:30 Prva muška liga za prvaka 2021./22. 4. kolo 40'

Dvorana

ŠSD Boško Božić Pepsi

SŠD Boško Božić Pepsi, Trnsko 25A, Mjesni odbor Trnsko, Gradska četvrt Novi Zagreb - zapad, Zagreb, City of Zagreb, 10020, Croatia