Bosco Zagreb – Dubrovnik

Sažetak

Prva muška liga 2021./22.

ŠSD Boško Božić PepsiSŠD Boško Božić Pepsi, Trnsko 25A, Mjesni odbor Trnsko, Gradska četvrt Novi Zagreb - zapad, Zagreb, City of Zagreb, 10020, Croatia
KK Bosco Zagreb
KK Dubrovnik
82 - 69
Konačni rezultat
Momčad1234T
KK Bosco Zagreb2215242182
KK Dubrovnik218231769
REB
39
AST
20
STL
11
BLK
1
PF
27
31
REB
15
AST
5
STL
1
BLK
25
PF
Statistika
59.0%
Field goal percentage
19.2%
3-point percentage
77.8%
Free throw percentage
46.2%
Field goal percentage
25.9%
3-point percentage
85.7%
Free throw percentage

Rezultati

Momčad1234T
KK Bosco Zagreb2215242182
KK Dubrovnik218231769

KK Bosco Zagreb

# Igrač Pozicija PTS FGM FGA FG% 3PM 3PA 3P% FTM FTA FT% OFF DEF REB AST TO STL BLK PF
7Luka Katuranisko krilo0020.0010.000003330101
9Petar Babićorganizator igre711100.0020.055100.002254404
13Luka Babićnisko krilo73475.0030.01250.016722014
19Ante Krapićcentar174757.12728.633100.016722003
3Luka Krajnovićorganizator igre113742.9050.05683.312362201
4Andrej Matićnisko krilo211100.000000010100003
5Dario Kuzmanovićbek šuter72366.7020.03475.013410404
8Leon Šljivarićnisko krilo82366.71250.011100.011203000
 Ukupno 82233957.152613.6212785.793029201811127

KK Dubrovnik

Pozicija PTS FGM FGA FG% 3PM 3PA 3P% FTM FTA FT% OFF DEF REB AST TO STL BLK PF
 6912260727024280427015205125

Vrijeme i lokacija

Datum Vrijeme Liga Sezona Trajanje
9. listopada 2021. 16:00 Prva muška liga 2021./22. 40'

Dvorana

ŠSD Boško Božić Pepsi

SŠD Boško Božić Pepsi, Trnsko 25A, Mjesni odbor Trnsko, Gradska četvrt Novi Zagreb - zapad, Zagreb, City of Zagreb, 10020, Croatia