Bosco Zagreb – Dubrovnik

Sažetak

Prva muška liga 2021./22.

ŠSD Boško Božić PepsiSŠD Boško Božić Pepsi, Trnsko 25A, Mjesni odbor Trnsko, Gradska četvrt Novi Zagreb - zapad, Zagreb, City of Zagreb, 10020, Croatia
KK Bosco Zagreb
KK Dubrovnik
82 - 69
Konačni rezultat
Momčad1234T
KK Bosco Zagreb2215242182
KK Dubrovnik218231769
REB
39
AST
20
STL
11
BLK
1
PF
27
31
REB
15
AST
5
STL
1
BLK
25
PF
Statistika
59.0%
Field goal percentage
19.2%
3-point percentage
77.8%
Free throw percentage
46.2%
Field goal percentage
25.9%
3-point percentage
85.7%
Free throw percentage

Rezultati

Momčad1234T
KK Bosco Zagreb2215242182
KK Dubrovnik218231769

KK Bosco Zagreb

# Igrač Pozicija PTS FGM FGA FG% 3PM 3PA 3P% FTM FTA FT% OFF DEF REB AST TO STL BLK PF
7Luka Katuranisko krilo0020.0010.000003330101
9Petar Babićorganizator igre711100.0020.055100.002254404
13Luka Babićnisko krilo73475.0030.01250.016722014
18Mihael Tomićkrilni centar933100.01250.000012311003
19Ante Krapićcentar174757.12728.633100.016722003
1Marino Macannisko krilo000000000000000000
3Privatno: Luka Krajnovićorganizator igre113742.9050.05683.312362201
4Andrej Matićnisko krilo211100.000000010100003
5Dario Kuzmanovićbek šuter72366.7020.03475.013410404
8Leon Šljivarićnisko krilo82366.71250.011100.011203000
12Ante Smolićcentar144944.411100.03650.015602004
14Mihael Lindebek šuter0000010.000000000000
 Ukupno 82233957.552619.2212777.893038201811127

KK Dubrovnik

Pozicija PTS FGM FGA FG% 3PM 3PA 3P% FTM FTA FT% OFF DEF REB AST TO STL BLK PF
 6912260727024280427015205125

Vrijeme i lokacija

Datum Vrijeme Liga Sezona Trajanje
9. listopada 2021. 16:00 Prva muška liga 2021./22. 40'

Dvorana

ŠSD Boško Božić Pepsi

SŠD Boško Božić Pepsi, Trnsko 25A, Mjesni odbor Trnsko, Gradska četvrt Novi Zagreb - zapad, Zagreb, City of Zagreb, 10020, Croatia