Bosco Zagreb – Dubrovnik

Sažetak

Prva muška liga za prvaka 2021./22.

ŠSD Boško Božić PepsiSŠD Boško Božić Pepsi, Trnsko 25A, Mjesni odbor Trnsko, Gradska četvrt Novi Zagreb - zapad, Zagreb, City of Zagreb, 10020, Croatia
(10. kolo)
KK Bosco Zagreb
KK Dubrovnik
89 - 68
Konačni rezultat
Momčad1234T
KK Bosco Zagreb2416222789
KK Dubrovnik921191968
REB
43
AST
26
STL
14
BLK
1
PF
21
33
REB
14
AST
11
STL
2
BLK
21
PF
Statistika
65.0%
Field goal percentage
33.3%
3-point percentage
50.0%
Free throw percentage
41.4%
Field goal percentage
22.2%
3-point percentage
81.3%
Free throw percentage

Rezultati

Momčad1234T
KK Bosco Zagreb2416222789
KK Dubrovnik921191968

KK Bosco Zagreb

# Igrač Pozicija PTS FGM FGA FG% 3PM 3PA 3P% FTM FTA FT% OFF DEF REB AST TO STL BLK PF
5Dario Kuzmanovićbek šuter101250.02450.02450.032514213
7Luka Katuranisko krilo144580.02633.300003301103
9Petar Babićorganizator igre62450.0010.022100.0134143304
13Luka Babićnisko krilo94666.7020.01425.012313305
19Ante Krapićcentar12020.04944.4000291131202
3Marat Kosbek šuter0000010.000000000000
4Andrej Matićnisko krilo175771.42366.711100.021321202
8Leon Šljivarićnisko krilo0010.0010.000012312002
12Ante Smolićcentar21101376.9020.01333.325742100
14Mihael Lindebek šuter0000010.000000001000
15Ante Čovićkrilni centar000000000000000000
 Ukupno 89264065.0103033.371450.0142939261914121

KK Dubrovnik

Pozicija PTS FGM FGA FG% 3PM 3PA 3P% FTM FTA FT% OFF DEF REB AST TO STL BLK PF
 681229062702632011220141911221

Vrijeme i lokacija

Datum Vrijeme Liga Sezona Kolo Trajanje
7. svibnja 2022. 17:00 Prva muška liga za prvaka 2021./22. 10. kolo 40'

Dvorana

ŠSD Boško Božić Pepsi

SŠD Boško Božić Pepsi, Trnsko 25A, Mjesni odbor Trnsko, Gradska četvrt Novi Zagreb - zapad, Zagreb, City of Zagreb, 10020, Croatia