Bosco Zagreb – Dinamo Zagreb

Sažetak

Doigravanje za HT Premijer ligu 2021./22.

ŠSD Boško Božić PepsiSŠD Boško Božić Pepsi, Trnsko 25A, Mjesni odbor Trnsko, Gradska četvrt Novi Zagreb - zapad, Zagreb, City of Zagreb, 10020, Croatia
(2. utakmica)
KK Bosco Zagreb
KK Dinamo Zagreb
73 - 56
Konačni rezultat
Momčad1234T
KK Bosco Zagreb1624161773
KK Dinamo Zagreb1715101456
REB
39
AST
20
STL
14
BLK
1
PF
22
38
REB
15
AST
3
STL
5
BLK
23
PF
Statistika
44.2%
Field goal percentage
33.3%
3-point percentage
61.1%
Free throw percentage
40.0%
Field goal percentage
29.2%
3-point percentage
64.7%
Free throw percentage

Rezultati

Momčad1234T
KK Bosco Zagreb1624161773
KK Dinamo Zagreb1715101456

KK Bosco Zagreb

# Igrač Pozicija PTS FGM FGA FG% 3PM 3PA 3P% FTM FTA FT% OFF DEF REB AST TO STL BLK PF
5Dario Kuzmanovićbek šuter105683.3030.000001122402
7Luka Katuranisko krilo173742.93475.022100.012343203
9Petar Babićorganizator igre722100.0020.03475.016763204
10Daniel Pavičićbek šuter51250.011100.000001100003
19Ante Krapićcentar134757.11425.02825.045910103
4Andrej Matićnisko krilo3040.01425.000011222313
8Leon Šljivarićnisko krilo0020.000000000000000
12Ante Smolićcentar41616.7010.022100.032530204
13Luka Babićnisko krilo143742.92540.022100.042613004
14Mihael Lindebek šuter000000000000010000
15Ante Čovićkrilni centar000000000000000000
 Ukupno 73194344.282433.3111861.1162334201414122

KK Dinamo Zagreb

Pozicija PTS FGM FGA FG% 3PM 3PA 3P% FTM FTA FT% OFF DEF REB AST TO STL BLK PF
 56123007240111701226015233523

Vrijeme i lokacija

Datum Vrijeme Liga Sezona Kolo Trajanje
14. svibnja 2022. 17:00 Doigravanje za HT Premijer ligu 2021./22. 2. utakmica 40'

Dvorana

ŠSD Boško Božić Pepsi

SŠD Boško Božić Pepsi, Trnsko 25A, Mjesni odbor Trnsko, Gradska četvrt Novi Zagreb - zapad, Zagreb, City of Zagreb, 10020, Croatia