Bosco Zagreb – Dinamo Zagreb

Sažetak

Prva muška liga 2021./22.

ŠSD Boško Božić PepsiSŠD Boško Božić Pepsi, Trnsko 25A, Mjesni odbor Trnsko, Gradska četvrt Novi Zagreb - zapad, Zagreb, City of Zagreb, 10020, Croatia
(16. kolo)
KK Bosco Zagreb
KK Dinamo Zagreb
76 - 84
Konačni rezultat
Momčad1234T
KK Bosco Zagreb2022151976
KK Dinamo Zagreb2614281684
REB
33
AST
11
STL
7
BLK
1
PF
23
33
REB
18
AST
8
STL
2
BLK
26
PF
Statistika
50.0%
Field goal percentage
37.5%
3-point percentage
69.0%
Free throw percentage
50.0%
Field goal percentage
40.0%
3-point percentage
73.7%
Free throw percentage

Rezultati

Momčad1234T
KK Bosco Zagreb2022151976
KK Dinamo Zagreb2614281684

KK Bosco Zagreb

# Igrač Pozicija PTS FGM FGA FG% 3PM 3PA 3P% FTM FTA FT% OFF DEF REB AST TO STL BLK PF
3Privatno: Luka Krajnovićorganizator igre206966.7010.081172.715634102
8Leon Šljivarićnisko krilo93560.01250.000001110000
9Petar Babićorganizator igre73560.0030.011100.014533304
12Ante Smolićcentar0040.000000002202104
13Luka Babićnisko krilo1010.00001250.002212001
4Andrej Matićnisko krilo211100.000000003321104
5Dario Kuzmanovićbek šuter000000000000000000
7Luka Katuranisko krilo141616.74580.000025713102
14Mihael Lindebek šuter000000000000000000
18Mihael Tomićkrilni centar411100.00002540.000002013
19Ante Krapićcentar194666.71520.081080.011200003
 Ukupno 76193850.061637.5202969.06272811177123

KK Dinamo Zagreb

Pozicija PTS FGM FGA FG% 3PM 3PA 3P% FTM FTA FT% OFF DEF REB AST TO STL BLK PF
 84173401230014190825018148226

Vrijeme i lokacija

Datum Vrijeme Liga Sezona Kolo Trajanje
22. siječnja 2022. 19:45 Prva muška liga 2021./22. 16. kolo 40'

Dvorana

ŠSD Boško Božić Pepsi

SŠD Boško Božić Pepsi, Trnsko 25A, Mjesni odbor Trnsko, Gradska četvrt Novi Zagreb - zapad, Zagreb, City of Zagreb, 10020, Croatia